HuntingFootage.com

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

HuntingFootage.com

Postitus Postitas tuisk »

Kaks eestlast, kolm arvamust
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: HuntingFootage.com

Postitus Postitas Anti »

tuisk kirjutas:http://www.huntingfootage.com/index.php


Kusagil vanas teemas on see link antud kellegipoolt juba,aga nomh siit on parem kohe minna,kui meelde ei tule,sest seal on see link kusagil teemas muu jutu sees 8)
Kasutaja avatar
<Mario>
Postitusi: 82
Liitunud: T Jaan 09, 2007 4:35 pm

Postitus Postitas <Mario> »

Olen juba pikemat aega seda lehekülge jälgunud ja vodeosid vaadanud ja tahaks siinkohal küsina neilt, kes ka vaadanud on, et kas seal ameerikas kasutatakse vibu vms noolte tippudes ka mingisuguseid aineid. Olen nii mõneski videos näinud kui kui hirv saab tabamuse tagakintsu, hakkab jooksma ja äkitselt mingid krambihood teda tabavad :roll:
OÜ kauplus Matkaplus
Keskväljak 18, Paide
<Matka-, Kalastus- ja Jahitarbed>
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

<Traks> kirjutas:Olen juba pikemat aega seda lehekülge jälgunud ja vodeosid vaadanud ja tahaks siinkohal küsina neilt, kes ka vaadanud on, et kas seal ameerikas kasutatakse vibu vms noolte tippudes ka mingisuguseid aineid. Olen nii mõneski videos näinud kui kui hirv saab tabamuse tagakintsu, hakkab jooksma ja äkitselt mingid krambihood teda tabavad :roll:


Paluks näiteks 1 link sinna lehele kust seda olukorda näha saaks.
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Postitus Postitas Troll »

No ei usu mitte, et nad mürginooli kasutaksid!? :shock:
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

<Traks> kirjutas:Olen juba pikemat aega seda lehekülge jälgunud ja vodeosid vaadanud ja tahaks siinkohal küsina neilt, kes ka vaadanud on, et kas seal ameerikas kasutatakse vibu vms noolte tippudes ka mingisuguseid aineid. Olen nii mõneski videos näinud kui kui hirv saab tabamuse tagakintsu, hakkab jooksma ja äkitselt mingid krambihood teda tabavad :roll:


Muide, loomad ei sure alati stiilis "pihta, maha&valmis", vaid seda krambiasja võiks ju nimetada ka surmaeelseks agooniaks vms. Tagakints? Pane link jah, ma olen seal ka paar aastat aegajalt videotel silma peal hoidnud, ei ole sellist ette jäänud.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

<Traks> kirjutas:Olen juba pikemat aega seda lehekülge jälgunud ja vodeosid vaadanud ja tahaks siinkohal küsina neilt, kes ka vaadanud on, et kas seal ameerikas kasutatakse vibu vms noolte tippudes ka mingisuguseid aineid. Olen nii mõneski videos näinud kui kui hirv saab tabamuse tagakintsu, hakkab jooksma ja äkitselt mingid krambihood teda tabavad :roll:


Sa katsu vaadata seda video kaadri haaval, siis ka õige tabamiskoht näha. Kiirel vaatamisel näed tihti ainult noole stabikat, ainus asi, mis värvi poolest selgesti eristub ja siis tundubki, et nool kuidagi kentsaka koha peal keres. Mingeid mürkaineid kohe kindlasti ei kasutata.
Aga see teema oleks Vanaisale hea kommenteerimiseks, ta peaks nagu nende asjadega lähemalt kursis olema.
Kasutaja avatar
<Mario>
Postitusi: 82
Liitunud: T Jaan 09, 2007 4:35 pm

Postitus Postitas <Mario> »

Oih, minu viga, ainult noole saba oli kollane ja see oli külje pealt paista, tabamus oli ikka suhtkoht täpselt. :oops:
OÜ kauplus Matkaplus
Keskväljak 18, Paide
<Matka-, Kalastus- ja Jahitarbed>
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Postitus Postitas skog »

Sa ilmselt pidasid silmas seda videot http://www.huntingfootage.com/showphoto ... =allfields
Samas kui vaadata seda, siis mis valge ollusega ümber noole on tegu ?
http://www.huntingfootage.com/showphoto ... 9&way=desc
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Olen olnud USA- s NY osariigis õppimas paar kuud ja seal sain selle vibundusega väheke tegeleda. Peremees kelle majas elasin oli kirglik jahimees ja tema vibuga käisime pidevalt koos laskmas. Kahjuks polnud jahihooaeg veel alanud kui ära tulin , oleks ka reaalses jahis proovida saanud. Mingisugust mürki eka muud keemiat nad noolele küll ei pane.
Vasta