Tehnohooldus :)

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Ei toimi asjad jätkuvalt, sisse logides on näha algul uued postitused. Kui lugeda paar teemat läbi, siis kustuvad "oranzid" pealkirjad ära ja jälle segadus...
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

sama jama ka mul
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Mul tark masssin,kui keegi teemat üles ei võta ja vigu ei maini,siis korras,aga nagu vead jutuks tulevad nii minu oma ka kohe järgi tegema.Uusi postitusi loen kuupäeva järgi.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Üks nipp, siis kui alguses näitab uusi postitusi, siis teen mina nii, et kasutan koguaeg back nuppu, siis ei kao nad ära, vaid kaovad siis kui klikid alafoorumite peale.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ausalt öeldes hakkab see TH juba närvidele käima :!: Asi toimis täitsa korralikult ,nüüd muud polegi kui üks jama lõpeb ja teine algab,küll ei näita postitusi küll logib suva ajal välja,kirjutad jutu valmis ,saadad ja selgub et tahetakse sisselogimist ja jutt on ka läinud :cry: Kaua võib :?:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

kult kirjutas:Ausalt öeldes hakkab see TH juba närvidele käima :!: Asi toimis täitsa korralikult ,nüüd muud polegi kui üks jama lõpeb ja teine algab,küll ei näita postitusi küll logib suva ajal välja,kirjutad jutu valmis ,saadad ja selgub et tahetakse sisselogimist ja jutt on ka läinud :cry: Kaua võib :?:

Aga mina tänan õnne, et selline foorum olemas on ja pigistan nende viperuste juures silma kinni ning kannatan ära. Küll asi korda saab. Vat kui iga kuu maksaksin selle foorumi eest 500.- eeku, siis oleksin küll pahane.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Ei noh,tere talv!Miks peaks nende vigade pärast silma kinni pigistama?Eriti veel,kui lubati asi paari päevaga korda saada.Kannatada saab ainult teatud ajani.Siis tuleb ära käia :D .500 kroonise foorumi korral oleks ka kasutajaid 10 tükki.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Sai nüüd Elionile selline kiri tehtud, loodame, et vast läheb paremaks lähiajal.

Tere,

peale foorumi majutust Elioni serverisse käib seal üks jama teise otsa, põhiline viga on,
foorum ei hoia enam sessiooni, ehk siis kui foorumikasutaja on ennast sisse loginud,
logitakse ta jälle ootamatult välja, uued postitused kaovad poole lugemise ajal.
Äkki saaks selle asja kuidagi korda, foorumis juba päris kõva nurin ja me ei soovi,
et foorumi maine langeks ja kasutajad hakkaksid uusi väljundeid otsime.
Täpsemalt vigadest sellel lingil, seal foorumikasutajad kirjrldavad oma probleeme
foorumi kasutamisel.
http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewto ... highlight=


Lugupidamisega
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Kas siis nii kiirelt tegutseti või olen ma ainuke kellel toimib 100%? 8)
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Olgerd kirjutas:Kas siis nii kiirelt tegutseti või olen ma ainuke kellel toimib 100%? 8)

"Iidne Tõstamaa vanasõna" - Ära hõiska enne õhtut!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

hendrik kirjutas:
Olgerd kirjutas:Kas siis nii kiirelt tegutseti või olen ma ainuke kellel toimib 100%? 8)

"Iidne Tõstamaa vanasõna" - Ära hõiska enne õhtut!

Väga õige vanasõna. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Krt mehed,ärge vigu mainige,siis minu oma töötab ilusti aga nagu keegi vigadest juttu teeb ,nii paganas ahvib kohe vead järgi.Oli päris korras ja lugesin Kuldi juttu,kui keset lugemist logis minu välja.Püüan nüüd seda "tehnohoolt" mitte lugeda,siis töötab küll.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

jorr kirjutas:Krt mehed,ärge vigu mainige,siis minu oma töötab ilusti aga nagu keegi vigadest juttu teeb ,nii paganas ahvib kohe vead järgi.Oli päris korras ja lugesin Kuldi juttu,kui keset lugemist logis minu välja.Püüan nüüd seda "tehnohoolt" mitte lugeda,siis töötab küll.


nomaitea, kelle viga siis - ise ma igatahes läksin Jorri valitud teed ja vaatan teemade puhul hoolikalt kuupäevad üle.. manna lugu, nii pika aja peale võiks mõni IT-guru pilgu peale visata ja diagnoosigi panna.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

haruharva kaovad uued postitused ära. aga siis kasutan back nuppu. muud jama pole olnud, ja needki suht ammuseid aegu tagasi:)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mingi lähemal ajal läheme üle ka tarkvara uuele versioonile. Veel täpselt ei tea, kas selles uues versioonis on arvestatud ka sellise jandiga, mis meid praegu tabas.
Vasta