Pilte sigade söödaplatsilt

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas jorr »

Jah,eks see liha valmistamine ole see kõige tähtsam lugu,aga mägraliha? Näljaga läheb kõik kaubaks ja eks siin ole ka,et kui vana liha ja mis kuul lastud ning see ehk kõige tähtsam,et mis vedelikku kõrvale võtad.Kaugel vene ajal läks moskva erilase kõrvale ka mägraliha,mõnel mehel võttis küll südame imelikuks aga see oli ehk mehe enda viga,polnud kaua naist saanud,ajas kõik liha süüks.
Praegu teised ajad ja kombed,ning ka paremat liha liigub kui mägra oma.
noorus on ilus aeg
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas aivar00 »

Vaidlen ka sulle jorr selle maitse üle vastu-maitse on otseses sõltuvuses minu arvates kõhu täituvusest, edasi kokast, sööja harjumustest ja siis alles lihast ehk toormest. Selle peale ütles üks vana sõber- teil on p...e täis sellepärast ei lähegi nahka. Aga see "kuramuse" valge olgu ta nimi moskovskaja või viru valge on iga lobiga hea.
ikka lõbusalt
eros
Postitusi: 88
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:58 am

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas eros »

.Söödaga muret pole ja kui metsloomal sööki jätkub siis ka sigib jõudsasti.Kevad paistab tänavu külmapoolne olevat ja kui poegimise aeg soojem ei tule,siis ikka vastsündinud loomi palju juurte ei tekki.Ma küll ei usu et paar kraadi külma nüüd kohe järelkasvule põntsu paneb.Millal sead tavaliselt sünnitavad?Kui ma ei eksi on see aprill,ja vaevalt keegi praegu oskab öealda mis ilm aprillis on.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas rajaleidja »

eros kirjutas:.Söödaga muret pole ja kui metsloomal sööki jätkub siis ka sigib jõudsasti.Kevad paistab tänavu külmapoolne olevat ja kui poegimise aeg soojem ei tule,siis ikka vastsündinud loomi palju juurte ei tekki.Ma küll ei usu et paar kraadi külma nüüd kohe järelkasvule põntsu paneb.Millal sead tavaliselt sünnitavad?Kui ma ei eksi on see aprill,ja vaevalt keegi praegu oskab öealda mis ilm aprillis on.

Mitmel pool juba väikseid põrsa jälgi nähtud
madiskl
Postitusi: 147
Liitunud: L Mär 17, 2007 5:08 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas madiskl »

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas lant »

Võiks pildid ikka väiksemaks lõigata.Jubedalt segab see kerimine.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas jorr »

Käisin eile söödakogust uuendamas ja olid jah väiksed põssajäljed juba lumel,kuigi siin kaamerapiltidel veel pole märganud triibulisi liikvel.
Aga need pildid on ikka suured küll 90% on loodust ja ülejäänud siis loomalugu,muutkui keri ja otsi seda pisikest looma,ehk annaks tõesti nati vähendada seda kaamerapilti?
noorus on ilus aeg
reinuvader
Postitusi: 105
Liitunud: T Dets 04, 2007 11:23 am

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas reinuvader »

mõned pildid veel söödakohast:
kuri lind
Pilt
suur ronk
Pilt
sokk mägraga
Pilt
elegantne maandumine
Pilt

Pilt
madiskl
Postitusi: 147
Liitunud: L Mär 17, 2007 5:08 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas madiskl »

mul polenud programmi millega pilte väiksemaks teha ,järgmised pildi mis panen luban et on väiksemad ,sest sain programmi millega pilte väiksemaks teha
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas jorr »

Reinuvaderi pildid on just parajad ja linnud ka ilusti peal,kevadine sokk ja kits(ed) söödal.Nii tuleb kaamera kaudu see metsaelukate einevõtt koju kätte.
noorus on ilus aeg
eros
Postitusi: 88
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:58 am

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas eros »

jorr kirjutas:Käisin eile söödakogust uuendamas ja olid jah väiksed põssajäljed juba lumel,kuigi siin kaamerapiltidel veel pole märganud triibulisi liikvel.
Aga need pildid on ikka suured küll 90% on loodust ja ülejäänud siis loomalugu,muutkui keri ja otsi seda pisikest looma,ehk annaks tõesti nati vähendada seda kaamerapilti?
Ei usu,sel juhul pidid need põrssad veebruaris sündima et praegu söödal käivad,küllap naad ikka kitsed olid. (b) (b) (b) (b) (b)
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas jorr »

Krt neid täpselt teab,mul rajakaamerat pole üleval,et tõestama hakata.Aga kevadine aeg,küllap on kitsed siis seaga pundis,kui aint üpriide ei tule?Ei tunne metsas ära,et kumb just ees,luba ju kindlale loomale ja haka nüüd pagana pärast salakütiks?Muideks,kitsejälge ma ikka seapõssa omast eraldada oskan,olgu siis tegemist väikse loomaga.
Siiski oli ka midagi imelikku,oli üksik suur metssiga ja vist kahed väiksed jäljed taga.Tavaliselt on emisel ikka nati rohkem neid põssasid.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas Eraser »

eros kirjutas:
jorr kirjutas:Käisin eile söödakogust uuendamas ja olid jah väiksed põssajäljed juba lumel,kuigi siin kaamerapiltidel veel pole märganud triibulisi liikvel.
Aga need pildid on ikka suured küll 90% on loodust ja ülejäänud siis loomalugu,muutkui keri ja otsi seda pisikest looma,ehk annaks tõesti nati vähendada seda kaamerapilti?
Ei usu,sel juhul pidid need põrssad veebruaris sündima et praegu söödal käivad,küllap naad ikka kitsed olid. (b) (b) (b) (b) (b)



See aasta hakkas ka jooks üsna varakult kohati, veebruari lõpul sündinud põrsad poleks mingi ime!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas kakuke »

Ja siga mõtles: "Olgerd ja Feen, te olete ühed suured sead." :D
Manused
Siga_02_04_08 111.jpg
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
madiskl
Postitusi: 147
Liitunud: L Mär 17, 2007 5:08 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas madiskl »

mul endal ka 96 pili sigade sööda plasil tehtud rajakaameraga ,sead harjusid nädala ajaga ära kaamaraga ja nüüd käivad kogu aeg seal ,
Vasta