SAKO 85 HUNTER

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

varmint siis raskem ? või on muid eeliseid vigasid ka?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas Mart »

Ärge siis legendaarset Remington 700 ära unustage. Lukukoda ja lukusüsteem Tikkast peajagu üle, Rem. 700 igati usaldusväärne relv, hind ka samasse auku, lisaks ideaalne hilisemaks tuunimiseks. :)
Soomlastel relvapoodideski juba käibefraasiks kujunenud, et :" ... mis sa sest Itaalia (Tikka) püssist ostad, võta Remington ... " :D
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas Joosep Käba »

kakuke kirjutas:Ei tea kuidas uue Sako lukk, aga vanal see logiseb taga nagu lambasaba lahtises asendis.


Eks ta ikka loksub jah. Müüjad ise räägivad, et on meelega nii tehtud, et vältida külmumist ja kinnikiilumist kui vastavad ilmaolud on. :shock:
Salves loksuvad padrunid ka vanal. Räägin 75-st.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kakuke »

kommunist kirjutas:varmint siis raskem ? või on muid eeliseid vigasid ka?

Mine poodi ja lase omale kõrvuti panna varmint ja hunter. Siis saad pihta millest jutt. Kui universaalset tööriista otsida siis selleks varmint tõesti olema ei pea.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas andrus »

mürka kirjutas:Kõige lollikindlam on T3 HUNTER süntees kabaga ei idane ega mädane. Vajab vähe hooldust ja on kerge. Tõeline aju ja koeramehe püss.



Pigem oleks selliseks püssiks siis juba battue.
jahismurf
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas mürka »

Eks ta nii ole, et iga üks kiidab oma tulenuia. Sellekohta ka ütlemine kellele ema kellele tütar.
Enamus T3 mehi kiidab oma püssi, olenemata sellest kas tegu 308 või 30-06. mõlemad on head. Kui osta uus püss siis ta ausalt matab selle jahimehe ja jääb järgigi.
küll siga pori leiab
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

käsin täna poes proovimas uurimas t 3 .me süntees kabaga...tõesti ...super kerge oli..lausa karp vajus lahti...aga nagu mul ikka kombex )PP meeldivad mulle ilusad asjad..ja sellest polnud seal haisugi..)P
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Relvade ilu reeglina kasvab võrdeliselt nende hinnaga. :?
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ja alla kolmekümne tonni ei saa eriti ilust rääkida. Kommu võttis 20 kilo juba köhima vist..... :D
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas Ats »

Joosep Käba kirjutas:Ja alla kolmekümne tonni ei saa eriti ilust rääkida. Kommu võttis 20 kilo juba köhima vist..... :D


+ veel optika ja muu nänn juurde... janii see hind kasvab :mrgreen:
Pole looma, pole probleemi!
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

kusjuures ei võtnud sugugi se 20 tonni köhima....ei näe pointi lihtsalt näitex 30 ja ülesse hinnaga relvadel...mul optika ka teist niipalju maxma läheb...ja kokku niigi kena summake juba...))PP
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kakuke »

kommunist kirjutas:....ei näe pointi lihtsalt näitex 30 ja ülesse hinnaga relvadel...

Point ongi ilu mida taga otsid.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kommunist
Postitusi: 16
Liitunud: L Jaan 17, 2009 4:50 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas kommunist »

seda nüüd küll jah aga ütleme siis nii ,et se ilu ei ole seda hinda väärt ...aga ex maitse asi.Loomulikult kui olex mille jalaga segada siis võiks ju ka kallimaidki vaadata..)PP Kusjuures ma pean tunnistama ,et olen tõsises ummikus ei tea mis relva soetada...olin selles sakos nii kindel aga enam ei ole.Peab ikka mõnipäev käsile võtma ja poed läbi sõitma ja proovima hakkama.
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas 22LR »

Pood on vaatamise ja näppim ise koht,proovida saad ikka tiirus! :)
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: SAKO 85 HUNTER

Postitus Postitas rixa »

kommunist kirjutas:PP Kusjuures ma pean tunnistama ,et olen tõsises ummikus ei tea mis relva soetada...olin selles sakos nii kindel aga enam ei ole.Peab ikka mõnipäev käsile võtma ja poed läbi sõitma ja proovima hakkama.


Mis su kindluse siis viis? Kõik soovitused siin seni on olnud, et paned 5 tuhhi juurde, saad parema relva, paned veel 5 tuhhi juurde saad veel parema relva. Muidugi mine poodi ja katsu käega järgi ikka. Kui tundub, et sobib, siis otsi keegi, kes sellisega sul pauku lubab teha. Siis alles osta.
Vasta