Veelkord sileraudsetest .

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Kasutaja avatar
Pureva
Postitusi: 26
Liitunud: T Aug 05, 2008 2:36 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas Pureva »

Kui sileraudne mul ainukeseks jääb, siis kindlasti ostaksin kallima, ligi 20k'e. Aga tundub et loomajahis on vindiga kindlam. Need kitsed mis rajalt võetud eelmisel hooajal, oleks siledaga kindlasti metsa jäänud. Suure investeeringu olen mõelnud ikka vindile (praegu mingi Sako'le) panna. Aga selle ostuga kaasneb ka ju korraliku optika ost mida ka lambist ei tee.
IZH 27-EM-1C on praegu jalgu jäänud.
Mitmed on mul soovitanud kasutatud relva mitte osta. See tundub vist tõesti loterii olema. Teisalt, ühisjahis ajus okse vahel ja pöösastes olles uue ja kauni relvaga küll ei raatsiks mürada. iseasi kui kaunis see IZH üldse on. Seda enam osta selleks tarbeks kallis sileraud.... kas on tark tegu ikka ? :?

Kas keegi ka Venemaalt asjalikke optikaid uurinud on ? Või pole sellel asjal üldse mõtet? USA'st ju enam optikaid tuua ei saa !!!!! :VS
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas Beretta »

"Mitmed on mul soovitanud kasutatud relva mitte osta"
Mina ostsin oma Beretta kasutatult koos punapunktiga. Hind oli siga-soodne. On mind teeninud merel pardijahis juba aastat 7. Kes on käinud, teab palju seal heal päeval lasta saab. Ja ei kahetse. Sõbra Sauer (uuena ostetud) on 2 korda remondis käinud- ühel hetkel lihtsalt ei teinud enam pauku.
Grumpy old man
Kasutaja avatar
Pureva
Postitusi: 26
Liitunud: T Aug 05, 2008 2:36 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas Pureva »

Nojah, aga kust sa neid kasutatuid (korralikke) nii väga võtad, ja veel soodsalt ? :cry:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas rajaleidja »

Pureva kirjutas:Mitmed on mul soovitanud kasutatud relva mitte osta. See tundub vist tõesti loterii olema.

Ega püss ei ole auto, et paari aastase kasutuse järel on vaja mootorit või sildasid remontida.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas Beretta »

Et kust kasutatuid saab? Käi jahipoes, räägi kaupmeestega. Kui jutule saad võid päris huvitavaid asju näha saada. Ah jaa. Raplas Waldu pood.Kui Sa Valduga jutule ei saa, siis ei maksa jahimeheks hakata. http://www.waldu.ee/
Olen kord Valdu juures saanud käes hoida Aguirre y Aranzabal-i ehk AyA-t . Kõrisülm teeb preagugi klünksti kui seda nime hääldan. Mõistus ütles siis ( ja ka täna) et sulle ei ole neljandat sileraudset vaja, tunded ütlevad tänagi, et olid ikka loll küll.
Grumpy old man
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas duv »

Beretta kirjutas:Et kust kasutatuid saab? Käi jahipoes, räägi kaupmeestega. Kui jutule saad võid päris huvitavaid asju näha saada. Ah jaa. Raplas Waldu pood.Kui Sa Valduga jutule ei saa, siis ei maksa jahimeheks hakata. http://www.waldu.ee/
Olen kord Valdu juures saanud käes hoida Aguirre y Aranzabal-i ehk AyA-t . Kõrisülm teeb preagugi klünksti kui seda nime hääldan. Mõistus ütles siis ( ja ka täna) et sulle ei ole neljandat sileraudset vaja, tunded ütlevad tänagi, et olid ikka loll küll.

Täiesti nõus Waldu parim kauplus vabariigis! Igati hea valik ka kasutatud relvade koha pealt, millele lisandub hea suhtumine ostjasse.
Kasutaja avatar
Pureva
Postitusi: 26
Liitunud: T Aug 05, 2008 2:36 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas Pureva »

Waldu juba üle vaadatud netilehel. seal küll midagi silma ei jäänud. iseasi kas tal üldse kõik asjad netti pandud on.
Aga tänud mehed, astun sealt kindlast läbi ! :P
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas ninja »

Ei pidavat olema kõik netis üleval,,niiet saada meil või helista sinna.
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas Heino »

Kas kellelgi on Winchester 101, või keegi teab midagi head või halba selle kohta öelda. Kuidagi meeldima on hakanud ja mõtlen, et võiks IZ selle vastu välja vahetada.
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas peepk »

Mis pagana asjapuu see üldse on,minu raamatus sellise numbriga asja küll pole ja kas see 101 teistelegi midagi ütleb.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas honkomees »

peepk kirjutas:Mis pagana asjapuu see üldse on,minu raamatus sellise numbriga asja küll pole ja kas see 101 teistelegi midagi ütleb.
pilte nigu tapab ja interneedus väidab et viiekümnendatest tootmises olev riist... manuaal kah lisaks
http://images.google.com/images?q=Winch ... 4&ct=title
http://pdf.textfiles.com/manuals/FIREAR ... er_101.pdf
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Veelkord sileraudsetest .

Postitus Postitas Eraser »

Omal kogemus puudub aga tuttav Hollandist kasutab just Winchesteri toodangut Sportingu jaoks, nagu ka mitmed teised sealtmailt. Kiidab!
Vasta