Keegi vist lolli pärast teinud kasvõi sõrgkangiga need jäljed või on raskel ajal rohelised mehikesed jälle Eestimaad väisamas.Asi lihtne ,paaris jäljed nagu kängurul.Meenutab ka ühest otsast lõhki lõigatud grillvorstikest mis lumele korraks jahtuma pandud.
Tundmatud jäljed oleks vaja tuvastada ülejäänud on auto, inimese ja keskmist kasvu koera omad. Aga täiesti kahtlaste jälgedega on tegemist: kängurud, jaanalinnud ja muud Eestis saada olevad eksootilisemad loomad on välistatud. Mina oleks oma julguses hirve pakkunud aga ilmselt ei pea see paika. Jäljed on kõrvuti ja paaris seega saab kitse vist välistada.
Esialgne teema selle jäljepaari kohta siin. http://www.looduspilt.ee/foorum/viewtopic.php?id=4381 Juttu just nimelt ühest jäljepaarist ja rohkem jälgi polnud. Mingi kakuline või mingi muu lind selliseid jälgi teha ei või?
Looduspildis olid need jäljed üleval ja nii mitmeski muus foorumis, kuid siiani ei ole keegi usutavat omanikku pakkunud. See looduspildi lamba jutt kõlab kuidagi kõige tõenäolisemana, kuid peab veelkord täpse kirjelduse võtma kuidas nende jälgede asetus ja muud ümbritsevad faktorid olid. Pildid on võetud otse pildistaja käest, eks katsun uurida võibolla on taustainfost kasu.
Kõigepealt uuri siis ikka välja, et kas oli jäljerida ka või kindlalt ainult üksik paar. Kui paar, siis loomad ei lenda minema, ka lambad mitte. Võimalik, et pildisataja on ka nalja teinud ja nüüd peab peenikest naeru.
Jah,kakukesega täitsa päri ja kui jälgi ligemalt uurida,siis torkab silma,et jälje lõpus oleksid nagu sügavat augud(küünised) või siis sõrgkangi jälg,mida veidi tagasi nihutatud.Ka jälgede omavaheline kaugus oleks linnu jalgade jaoks nati suur.Aga räägitakse,et lõunas need ufod,või mis nad paganad olid,liiguvad.Kui nüüd Honkomehe metsast pihta panevad,siis kindlasti ufo töö.
jorr kirjutas:....Aga räägitakse,et lõunas need ufod,või mis nad paganad olid,liiguvad.Kui nüüd Honkomehe metsast pihta panevad,siis kindlasti ufo töö.
Kui nüüd tähelepanelikult vaadata, siis tegemist kahe olendiga, üks natukse väiksem emane ja teine veitsa suurem isane. Nii et peagi on järglasi oodata.
Pildistaja väitis, et mitu paari oli ikka neid jälgi. Jälejed kõik kõrvuti ja umbes 6m vahega . Ei tea, võib tõesti olla, et naljaga tegu, kuid ei tahaks nagu uskuda, et ta siis nii palju vaeva näeks nende tuvastamisega. Lisaks pildistas ta neid jägi veel uues kohas mõni aeg hiljem: