Olin puu otsas kui pauk käis...

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas hendrik »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... 3&l=fplead
Jagdhofi teenindajatelt saab igasugu asju õppida ilmselt.
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Ole kui leebe tuul...
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas TiitR »

Oma sõpru tuleks ikka hoolikamalt valida, eriti kui see ka teada-tuntud salakütt on. Ja kellele appi ruttamine lõpeb nii s*tasti, nagu siin näha. Mina tean Vellot, kui tegusat jahimeest ja usun, et seos salaküttimisega on paraku halva sõpruse tulemus, mis muidugi ei vabanda mitte mingisugust taolist tegu. Ja kui tema klienditeenindusest Deerhunteris rääkida, siis temaga saab vähemalt erinevaid jahiteemalisi asju arutada (moona, lisaseadmete, jms. valik näiteks), samas aga see teine noorem poiss seal leti taga on täielik ****, kes oma "vaimukusega" üllatab juba iseennastki ilmselt. Minu Benellile näiteks aitas Vello optika peale panna ja tundub, et on teinud seda südamega, kuna kõik püsib perfektselt juba paar aastat.
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas frukt »

ka mina ole tema kui müüjaga rahul ma ei tea kuda tallina aga tartu jagdhofis pole meestel suurt häda midagi
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas rixa »

Vot ma ei saa nüüd päris hästi aru. Kui mees on hea müügimees, siis ta salakütt tõenäoliselt ei ole? Tegelikult ju ei tunne tihti inimest, kellega oled 10 aastat naaber olnud, rääkimata siis inimesest, kellega paar korda poes kohtunud ja kes oma ameti tõttu peab sinu vast viisakas olema.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas TiitR »

rixa kirjutas:Vot ma ei saa nüüd päris hästi aru. Kui mees on hea müügimees, siis ta salakütt tõenäoliselt ei ole? Tegelikult ju ei tunne tihti inimest, kellega oled 10 aastat naaber olnud, rääkimata siis inimesest, kellega paar korda poes kohtunud ja kes oma ameti tõttu peab sinu vast viisakas olema.

Kui see käis minu kohta, siis tasuks mu jutt uuesti läbi lugeda!
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas rixa »

TiitR kirjutas:Kui see käis minu kohta, siis tasuks mu jutt uuesti läbi lugeda!


Ei olnud konkreetselt Sinu vastu, viimased kaks postitust kokku jätsid natukene mulje, et läheb mehe õigustamiseks.
koll

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas koll »

TiitR kirjutas:Oma sõpru tuleks ikka hoolikamalt valida, eriti kui see ka teada-tuntud salakütt on. Ja kellele appi ruttamine lõpeb nii s*tasti, nagu siin näha. Mina tean Vellot, kui tegusat jahimeest ja usun, et seos salaküttimisega on paraku halva sõpruse tulemus, mis muidugi ei vabanda mitte mingisugust taolist tegu.


...no selle appi ruttamise jutu ütlesid nüüd küll ise siin välja, Vello ei tea sellest küll midagi, tema oli ju seenel! :D
Aga kui tead täpsemalt siis oleme üks suur kõrv.....!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas TiitR »

koll kirjutas:
TiitR kirjutas:Oma sõpru tuleks ikka hoolikamalt valida, eriti kui see ka teada-tuntud salakütt on. Ja kellele appi ruttamine lõpeb nii s*tasti, nagu siin näha. Mina tean Vellot, kui tegusat jahimeest ja usun, et seos salaküttimisega on paraku halva sõpruse tulemus, mis muidugi ei vabanda mitte mingisugust taolist tegu.


...no selle appi ruttamise jutu ütlesid nüüd küll ise siin välja, Vello ei tea sellest küll midagi, tema oli ju seenel! :D
Aga kui tead täpsemalt siis oleme üks suur kõrv.....!

"Seenel"??....no mida :mrgreen: ei, õnneks ei tea täpsemalt selle kohta rohkem midagi, nägin esimest korda seda videolõiku siit foorumist :M .
matadoor
Postitusi: 29
Liitunud: P Mai 10, 2009 7:21 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas matadoor »

egas siin tänitada ja rääkida pole miskit...inimene on seni süütu kuni teda süüdi ei tunnistata...seega oleme korralikud ja poriga ei loobi..."suured eksperdid teevad looma lihakehal leiduval verel ja autost leitud verel ekspertiisi ja asi peaks olema lahendatud....
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas Mart »

Minu jaoks oli positiivselt üllatav see vereproovi analüüsimiseks võtmine. Sedasi saab ju otsad kokku või lahku viia ja igasugu häma jääb ära, 5+ et sellise asja pealt kokku ei hoita.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas honkomees »

Mart kirjutas:Minu jaoks oli positiivselt üllatav see vereproovi analüüsimiseks võtmine. Sedasi saab ju otsad kokku või lahku viia ja igasugu häma jääb ära, 5+ et sellise asja pealt kokku ei hoita.

no ei usu ma, et keegi dna-d uurima hakkab, liig kallis ja mis peamine aeganõudev Eesti Vabariigis, "tehakse kindlaks" et tegu on looma verega, mitte inimverega ja SÜÜDI.
Aga et jahimehe autos on tõenäoliselt verejääke mitmest loomast leida, see ei huvita kedagi
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas andrus »

See teooria Honkomees ei pea kindlasti paika.Sedasi ei saa kindlasti mitte kedagi süüdi mõista.Pigem jäi mind kummitama lause,et sõideti maja juurde milles elas mees keda pikemat aega salaküttimises kahtlustati!!! Kas võib eeldada,et kohalikel meestel oli nende sellide tegemistest juba pikemat aega hapu maik suus.Tublid mehed igatahes!!!Ühed tohlakad taas valikkuse ette toodud.Tahaks loota,et see kord saavad ka piisava karistuse ja jääb pikalt meelde.Ja kui nüüd kuulata selle Vello juttu siis ...njahhh. :M
jahismurf
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Olin puu otsas kui pauk käis...

Postitus Postitas sammal.habe »

mnjah, siinsed interneti-sherlockid panid ehk t2hele et kohaliku onku maja juurde mindi alles peale Vello pealtkuuldud telefonik6net s6brale milles paluti midagi "2ra koristada". ja relvi ilmselt ei hoita igap2evaselt p6llu peal hunnikus...

ju kohalikud jahimehed teavad ikka, kes, kus ja mida laseb.

ent eesti vabariigis kehtib syytuse presumptsioon ehk ne poiman, ne vor...
Vasta