Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas baddmann »

Mis parata...

BM
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

baddmann kirjutas:Mis parata...

BM
juristi tekst ju
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas saa »

Sai eile Sikupillu Jahipaunas käidud ja teenindus oli küll alla igasuguse. Teenindajal oli kogu aja kõhuvalunägu peas ja kui nätsu mäletsemisest vahele mahti sai, siis vaevus imekombel küsimustele vastama, aga kogu õhkkond oli selline, et mida te tulete mind siia segama .
Oleks teadnud, oleks mujale läinud .
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas peepk »

Minu lemmik relvapoed asuvad aga Saksamaal kus ma küll vaid 2 x käinud olen aga vanade jahirelvade huvilisena mida seal leida ja katsuda ja igapidi käes keerutada saab kaalub kõik nähtu ühes ainsas poes mitmekordselt üles meil Eestis oleva misstahes relvapoe.Seekord sain ka koos sõbrast Saksa jahimehega poe tagatuppa mis tõeline vara-ait ja püssi parandus töökoda.Soovisin omale osta kasutatud optika 8x56 mis koheselt ühelt jah..müüki toodud kolmeraudselt maha kruviti ja mille ma ka koju tõin,Svarowski Habich nimelt, hinnaks küsiti 150..ei mitte krooni vaid eurot,punatäpp oleks veel 50 lisa euri tahtnud ,vot nii.Nii et igati hea ost .Riiulil vedeles veel mitmeid kasutatud mainekate firmade optikaid ,nimetaks vaid mõnda, Henzolt ja DDR-is valmistatud kvaliteetset optikat,läbi lappasin nad kõik,teiste asjade hinda ma ei küsindki va üks müügis olev kasutatud ideaalkorras Browningu tavaline kaheraudne ,hind 200 euri.Uus mistahes vindi raud ca 240 euri ja saksa vindi tõmmits mille ulmelisest hinnast meil räägitud maksab uus 30 ja kasutatud 10 euri tükk.Veel lisaks et seoses selle koolitulistamisega on kord relvaseaduses karm ja seda saksa täpsusega ka täidetakse.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas jorr »

Jah,väljamaal on kauplemisel teised arusaamad kui meil,et jahikauplus on ikka jahimeeste jaoks tehtud.Meie aga vene korra alt tulnud ja siin teised arusaamad kauplemisest,et jahimehed on jahikaupluse jaoks,ning erilist tähelepanu neile ei pöörata,kui üks ei osta,küll teine ikka ostab.See jutt,et ..... on kuningas,meil veel igal pool ei kehti,seda alles õpime.Ise seepärast eriti ei pingutagi,et just mingit eraldi lemmikkauplust meil oleks kust ostmas käja.Kui ikka mingis suvalises linnas jahikaupluse(ka kalakaupluse) juurte sattun,siis astun ka sisse ja kui seal letis mingi riist või ollus meeldima hakab,siis selle ka ära ostan.Isegi siis,kui müüja lausa vastikustungdega minuga tegeleb,tema asi on müüa kui midagi soovin.Soovin ju mingit asja omada,mitte müüjaga suhtlema hakata.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
unt
Postitusi: 476
Liitunud: K Aug 27, 2008 12:40 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas unt »

Sellist suhtumist, nagu Peepk kirjeldas saksamaa jahipoe kohta, olen kohanud Eestis ühes jahipoes küll - see on Waldu Raplas. Ostad sa sealt midagi või ei osta - kui ikka korra jutule saad, siis näidatakse sulle igasugu nassvärki ja jääd omalegi märkamata keeltpidi kinni vaata et oma tunnikeseks. Lõpuks märkad, et teised kliendid tahavad ka teenindatud saada ja lihtsalt jätad head aega ja lähed uksest välja. Endal hea tuju ja selline tunne, nagu oleks mõne supersoodsa ostu teinud. Tegelt ostnud lihtsalt mingi tühise tarviku ja kuna jutuks tuli ka vahepeal mingi optikajala kinnituse probleem, siis paar tollkeermega pisikest kruvikest plastkotikeses taskus, mis anti lihtsalt kauba peale, sest sul oli neid ju vaja ja kust sa neid ikka saad.
Samas - ühes Tallinna relvapoekeses küsis püssimeister samade kruvikeste eest 70 eeku tükist.

Nii ongi siis nüüd minu elus üks tore koht jälle juurde tekkinud - kui Raplast läbi sõidan, siis ikka Valdu juurde sisse astun. On mul sealt midagi vaja või pole mitte. Tere ütlen ja paar sõna juttu ikka ajan.
Jahil juhtub nii mõndagi... ja kõigil pole vaja kõike teada!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

unt kirjutas:Sellist suhtumist, nagu Peepk kirjeldas saksamaa jahipoe kohta, olen kohanud Eestis ühes jahipoes küll - see on Waldu Raplas. Ostad sa sealt midagi või ei osta - kui ikka korra jutule saad, siis näidatakse sulle igasugu nassvärki ja jääd omalegi märkamata keeltpidi kinni vaata et oma tunnikeseks. Lõpuks märkad, et teised kliendid tahavad ka teenindatud saada ja lihtsalt jätad head aega ja lähed uksest välja. Endal hea tuju ja selline tunne, nagu oleks mõne supersoodsa ostu teinud. ...Nii ongi siis nüüd minu elus üks tore koht jälle juurde tekkinud - kui Raplast läbi sõidan, siis ikka Valdu juurde sisse astun. On mul sealt midagi vaja või pole mitte. Tere ütlen ja paar sõna juttu ikka ajan.
jah, toetan seda juttu!
Ise sõidan alati päälinna sealtkaudu (nii üliharva kui seda juhtub, korra aasta või kahe kohta), mitte mööda T-T magistraali. Tore pood, toredad inimesed ja ka mõned tsutt soodsamad asjad
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas draiwer »

Saatsin siis 4-5 nädalat Eesti suurimasse jahitarvete kauplusse hinnapäringu sileraudse,vintrelva ja optika kohta.Sileda kohta tahtsin veel teada kui kiiresti saab.Kauplusel läheb nii hästi,et minuga ei viitsita suhelda.Ei teagi enam kuidas edaspidi oma soovidega jahikauplusse pöörduda.Saadan ka teise kauplusse oma soovi,vaatame kas saab vastuse.
K-Oliver
Postitusi: 36
Liitunud: E Dets 10, 2007 10:21 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas K-Oliver »

Moded.Kas võiksite listi panna Tartu uue poe Trofee.Käisin,kaesin tegin ostu.Teenindus igati ok.
Tervitades K-Oliver
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Mart »

Heh, panin uue poe nimekirja ja see liigutus nullis terve hääletuse ära. :lol:
Aa tühja kah, vahepeal keegi viimati eelistust muutnud ja nüüd saab uuesti hääletada.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Feen »

Tegelikult on endiselt omal paar lemmikut. Mulle kohe meeldub kui saab poes ennast kusagile istuma sättida, tassi kohvi võtta, pikemalt muljetada. Mis siin salata, nii saab igast vidinaid ka soetatud, pärast on mõne asjanduse teemal küsimus, et mille kuradi pärast siis see... mõni teine asi oleks palju parem, aga ikka saab sammud sellistesse poodidesse sätitud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Feen kirjutas:Tegelikult on endiselt omal paar lemmikut. Mulle kohe meeldub kui saab poes ennast kusagile istuma sättida, tassi kohvi võtta, pikemalt muljetada. Mis siin salata, nii saab igast vidinaid ka soetatud, pärast on mõne asjanduse teemal küsimus, et mille kuradi pärast siis see... mõni teine asi oleks palju parem, aga ikka saab sammud sellistesse poodidesse sätitud.


... ja kus sellised poed asuvad?
Ole kui leebe tuul...
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kaliiber »

See et mõnedes poodides kliendiga pikalt-pikalt lobisema jäädakse on muidugi kahe otsaga asi.
Ühest küljest on ju tore kui lähed ostma-uurima mingit toodet mille kohta sa eriti ei jaga ja siis seletatakse pikalt laialt.
Aga teisest küljest on see neile kes on tulnud sinna poodi konkreetset asja ostma, nii et kogu ostuprotsess võtaks alla minuti ja nad on selle ajaga ka arvestanud, ikka väga tüütu kui müüja lobiseb kellegiga maast-ilmast pool tundi ja sina pead ootama.
Ise olen mitmest jahipoest niimoodi tulivihasena välja kõndinud (kusjuures plaanis polnud just mitte väike raha sinna poodi jätta) kui minu ees on keegi kes ei tea ise ka mida täpselt tahab, küsib üht ja teist, müüja seletab pikalt laialt, siis liigutakse sujuvalt edasi teistele teemadele nagu kliendi kogemused mingit tüüpi landiga, viimane jahilkäik või kogu elulugu.
Mulle meeldib ka lobiseda endast targematega jahiteemadel, aga kui näen et minu taga inimesed ootavad, siis viin jutu konkreetseks ja lõpetan selle nii ruttu kui võimalik. Minu arvates on see elementaarne viisakus :roll:
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Feen »

Nu, ega see päris nii välja ei näe, et tuleb järgmine ja ootab pool tundi, teinekord võtab mul poeskäik ikka 2-3 tundi. Kui minema hakkan, siis saab arve kokku löödud. Kõik kes vahepeal tulevad, saavad ostud teha just nii kiiresti kui neile vaja on. Ja need poed kus kohvi ka pakutakse tuleb omal avastada ;) :D Ega see pigem ikka nii, et tuttav inimene ja pikem olemine, siis... On isegi pood, kus on diivan olemas, saab jalga puhata ja kaupa valida.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
turbolents
Postitusi: 118
Liitunud: T Aug 07, 2007 9:05 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas turbolents »

Minu lemmikuks on Trapper- Hea koht, kuna vaatamata oma kompaktsusele on seal 95% vaja minevatest asjadest olemas. Samuti on sealt hea ja operatiivne läbi põigata vahetult enne õhtust jahitiiru, kuna saab autoga põhimõtteliselt ukse ette. Samas ei pea seal ka põdema neid mõrvarlike pilke, mis sind saadavad kui kummikutes ja metsariietes mõnda kaubanduskeskusesse siseneda :D
Vasta