Mida arvad viimasest numbrist?

Väikesed arutelud ajakirja "Eesti Jahimees" artiklite teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas honkomees »

Priidik Õun kirjutas:... võib-olla on postiljon haige. :wink:
ja-jaa, arved saabuvad ise postkasti :cry:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas Karmo »

Sain ajakirja täna kätte, ega sealt lugeda ei olegi midagi (terve ajakiri reklaami täis ja pool sellest jahtijahti jama) (n)
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas jorr »

Ajakiri ikka liigub,sain ka sellise kus reklaami paljuvõitu.Kuigi nati enne tuli puhas reklaamiajakiri kus kõik jahivärki reklaamib.Riided-jalatsid,optikad,raadiod,ja koeragapsid,muu pudi-padi ka,puudusid aint relvad ja laskemoon.Jahiajakirjas "E-Jahimees"muidugi püssid ja moon ka juures.Nüüd pidavat seegi ajakiri ilmuma üle kuu,ehk kahe kuu kohta üks.Kuni tuleva aasta lõpuni,et rasked ajad praegu ka jahinduses.Hea vähemalt,et metsloomad seda rasket aega ei tea,vaid toimetavad rahuga edasi.
noorus on ilus aeg
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas kakuke »

Kas teistele ka tundus, et Lillemäe (suvisest metssea jahist) artikkel ajakirjas nagu kuidagi huvitavalt lõppes? Isegi punkti polnud lõpus ja mul tekkis tunne, et järgmisel leheküljel võiks jätkuda, aga seda ei leidnud.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas Priidik Õun »

... just, just
ja katkeb jahimehe südametunnistuse kohalt...
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas kakuke »

Seda küll, aga nagu poolikuks jäi see jutt.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas honkomees »

Ei tea kuna ka mina ajakirja lugeda saan, pool aastat pole tulnud, vahepeal olla ma EJS registrist ää kadunud, nii sain pika uurimise peale teada. Äkki peale pühi jõuab siis ka mulle üle pika pausi viimane number :VS
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas Ahto Kattai »

honkomees kirjutas:Ei tea kuna ka mina ajakirja lugeda saan, pool aastat pole tulnud, vahepeal olla ma EJS registrist ää kadunud, nii sain pika uurimise peale teada. Äkki peale pühi jõuab siis ka mulle üle pika pausi viimane number :VS

Teil seal lõunaosariikides ehk oma raha,mis põhjas ei maksa :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas kakuke »

honkomees kirjutas:Ei tea kuna ka mina ajakirja lugeda saan, pool aastat pole tulnud, vahepeal olla ma EJS registrist ää kadunud, nii sain pika uurimise peale teada. Äkki peale pühi jõuab siis ka mulle üle pika pausi viimane number :VS

Kilulinna ikka otse helistasid ja uurisid, et kus ajakiri on, et miks pole?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas honkomees »

kakuke kirjutas:Kilulinna ikka otse helistasid ja uurisid, et kus ajakiri on, et miks pole?
kirjavahetus Karolin Lillemäe ja Lea Truskaga annab varsti väiksema romaani mõõdu välja, viimane kiri 18.12.09 oli selline
Tere
Kahju jah.Detsembri ajakirja hakati laiali vedama esmaspäeval. Väike
lootus on, et saate seda varsti lugeda.

Lugupidamisega
Lea Truska
EJS juhiabi
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas kakuke »

No mis sa kirjutad, võta toru ja aja kohe asi joonde. Käi pinda seni, kuni asi korras. Ise tähele pannud, et vahetu kontakt annab reeglina oluliselt asjade toimimisele kiirust juurde. Kirju võibki jääda vahetama. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas aivar00 »

Mul oli ka alguses kellegi "Karvane käsi " pannud veidi vale aadressi. Kuna aga postkontoris mind tuntakse, siis umbes nädalakese hiljem kui naabrimees :oops: sain ka enda oma kätte. Sattusin korra Kuristiku tänavale moona ostma ja mainisin seal istuvale "prouale" oma probleemi- parandati andmed kohe ära aga toriseti, et seda peaks tegema läbi maakonna keskkkonnateenistuse- nimelt kui kõik Eesti jahimehed tulevad otse tema juurde, siis ta ei jõudvat oma toimetustega ühele poole :lol: :lol: :lol:
See oli paar aastat tagasi :lol:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas honkomees »

aivar00 kirjutas:Mul oli ka alguses kellegi "Karvane käsi " pannud veidi vale aadressi. ...
See oli paar aastat tagasi :lol:

mul oli paar aastat tagasi kah aadress segi, nimi ja maakond õiged, vald isekandist ja küla kah hoopis võõras.... see asi parandati ära ja hakkas käima, aga nüüd suvest polnud mind EJS registris äkki üldse olemas, nagu proua teada andis, küsis kõik andmed uuesti üle sissekandmiseks ja siiani ei midagi, ajakirja netu.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas Kolevoll »

aivar00 kirjutas:Sattusin korra Kuristiku tänavale moona ostma ja mainisin seal istuvale "prouale" oma probleemi- parandati andmed kohe ära aga toriseti, et seda peaks tegema läbi maakonna keskkkonnateenistuse- nimelt kui kõik Eesti jahimehed tulevad otse tema juurde, siis ta ei jõudvat oma toimetustega ühele poole :lol: :lol: :lol:
See oli paar aastat tagasi :lol:


Paar aastat tagasi võis "proua" soov tõesti põhjendatud olla. Ajakirja 2009.a juuni/juuli väljaande 4.lk Toimetuse veerud keskmise veeru 2. lõik kuulutab:"Kui soovite ajakirja uuele aadressile või selle saamist lõpetada, siis teatage ejs@ejs.ee või tel602 59 70."
Kuivõrd soovin ka ajakirja uuele aaressile, saatsin vastava e-kirja juba mõned kuud tagasi sinna, mis kuulutuses soovitatud. Paistab, et too kiri aga õigeid hoovakesi liikuma ei pannud, sest ajakirja eelmine väljaanne saabus ikka vanale aadressile ning viimane väljaanne ei ole veel ka uuele aadressile saabunud. Kahtlustan, et ei saabugi. Eks nädala pärast kontrollin, kas vanale aadressile on saabunud ja eks siis vastavalt tulemustele tegutsen.

Teemas püsimiseks aga informeerin, et kuivõrd mul ajakirja viimast nummert veel põle, siis ei mõista tast miskit arvata ka.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas kakuke »

Tagelikult oli üllatavalt palju sealt lugeda, seda siis minu jaoks.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta