Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

No nüüd siis Anomel ja Kompassil kah oma netipood tehtud.
Aga foorumi reeglid(punkt 18)käsivad teil endil otsida neti avarustest seda. :D
jahismurf
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas valdo »

Viimasel ajal ma olen oma jahinduslikud sisseostud teinud ühest uuemast Tartu jahi- ja kaluritarvete poest, kus on kliendikaardi omanikul võimalik osta foorumipoes (BH) pakutavat kaupa isegi natuke odavamalt.
Selles suhtes, et ostad ja saad kauba kohe kätte, ei pea postifirmade taga enam ootama ning seda soodsamalt kui BH netipood pakub.
Mulle oli see üllatav, kuna netipoest ostes peaks ju nagu kaup odavamalt kätte tulema :D
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Eik »

valdo kirjutas:kus on kliendikaardi omanikul võimalik osta foorumipoes (BH) pakutavat kaupa isegi natuke odavamalt.


Keegi ei keela sul ju kohapeale, Tartu tn.5, Viljandisse, oma sisseoste tegema tulla, meil pole juba ammu ainult netipood. :D
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas valdo »

No Tartust Viljandisse tiba sõitmist kah. Netipood muidu hea mugav variant ikkagi :D aga kui on võimalik saada sama asja natuke odavamalt ja kohe, siis võib ka sellise lahendusega rahul olla :D. Ehk kunagi tulevikus võiks netipoes tekitada kah mingid püsikliendi % vms...:)
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas jorr »

Miks arvad,et netipoest odavamalt saad,saatmiskulu ju ikka ka midagi maksab?Mugavam ehk küll,istud kodus ja valid kauba välja.
noorus on ilus aeg
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

tahtsin reklaami tellida aga krt läks meelest!! :D
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas vallo »

Võin BH kohta niipalju kaitseks lausuda, et kui sealt midagi natukenegi suuremat /kallimat osta annab ikka kaubelda küll. Oma viimase püssi ostsin sealt (Remington) ja tingimused mille läbirääkimiste :D :D teel saavutasin olid mulle igati soodsad.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Ja just täpselt :!: Läbirääkimiste teel aga mitte,et vend helistab ja enne kui mingi konkreetse tooteni jõuab küsib juba alet. :VS
Ja saab seda enams kauplustes kui ise normaalne oled ning ei lenda kohe müüjale selga.Egas jahi poes tuleb mõnuga käia :D Kui ikka juba müüjaga jutu otsale saad ega siis naljalt tühja käega ei lahku.
jahismurf
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas valdo »

andrus kirjutas:Ja just täpselt :!: Läbirääkimiste teel aga mitte,et vend helistab ja enne kui mingi konkreetse tooteni jõuab küsib juba alet. :VS
Ja saab seda enams kauplustes kui ise normaalne oled ning ei lenda kohe müüjale selga.Egas jahi poes tuleb mõnuga käia :D Kui ikka juba müüjaga jutu otsale saad ega siis naljalt tühja käega ei lahku.

Mis poodides käimisse puutub, siis jah, on poode kus saab asjalikult rääkida toodetest, hindadest ja toodete sobivusest erinevates jahisituatsioonides. Samas on ka poode, kus ei olda nõus ca. 150 kroonise arve puhul kaardimakset teostama vaid saadetakse ülbelt sularaha otsima.
Aga tegelikult ma tahtsin hoopis selleni jõuda, et ega netipoes pole ju kellegagi vestelda ja hindade üle arutada :) Kõik must-valgel kirjas ning ainult otsustada, kas võtta või mitte.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kakuke »

BH´l on silma hakanud, et olemas LiveZilla Live Support, mille vahendusel peaks saama live´s suhelda. Ise pole seda veel kasutanud, aga on keegi seda proovinud?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas TiitR »

Paneks jällegi paar "kiitvat" rida selle Deerhunter Tartu kaupluse kohta. Lubasin küll mingi aeg endale, et ega sinna oma jalga vabatahtlikult ei tõsta, kuid otsustasin täna seda väidet murda ja tegin kõne kauplusesse. Nimelt uurisin müüjalt, kas neil on veel seda vesinikülihapendit purgis, mis kunagi? Vastati jaatavalt. Uurisin, et ega hinnad siin vahepeal tõusnud pole, et palju maksab...vastati, et hinnad samad mis ennegi ja maksab see purk 75.-. Läksin siis ca. poole tunni pärast kohale ja nimetasin, et mina helistasin enne ja seda vesinikku uurisin. Juhatati mind purgi juurde ja öeldi silmgi pilgutama, et purk maksab 125.- :shock: Mina siis vastu, et pool tundi tagasi telefonis oli hinnaks 75.-? Vastati, et "Krdi Vello oli vale hinna peale kleepinud" :shock: ...minu küsimuse peale, et siin ju veel teine väike silt ka eurodes ja nimelt 4.95 euri, mis teebki ca. 75.- ei osatudki midagi eiriti öelda. Öeldi vaid, et poe eesmärk pole sellest paarist kroonist rikkamaks saada, vaid hoida kliendisõbralikku suhet! :lol: Minu küsimuse peale, et kuidas see suhe välja võiks näha, kui hind tõusis poole tunniga mitte paar krooni, vaid suisa 50.-? :M Vastus jäi saamata ja purk ostmata.
Ma väga loodan, et deerhunteri omanikud seda foorumit natukenegi loeksid ja omad mõned järeldused teeksid!
P.S selline telefonis üks hind ja kohapeal teine hind pole neil muuseas mitte esimene kord!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Neil praegu jahilisti rohkem tegemist.Sealt tuleb ikka kah ägedat kirjatükki. :lol: :lol:
jahismurf
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas baddmann »

andrus kirjutas:Neil praegu jahilisti rohkem tegemist.Sealt tuleb ikka kah ägedat kirjatükki. :lol: :lol:



Rohkem TOLERANTSI, Andrus ;)

BM
jyri

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas jyri »

Minul jälle Tallinna Deerhunteri,nüüd siis JagdWeld kaupluses,kogemusi juurde tulnud.Kunagi 7...8 aastat tagasi tegin nimekirja ostmist vajavatest asjadest ja külastasin kõiki tolleaegseid Tallinna poode küsimusega,et kui ma kogu nimekirjas oleva ära ostan,palju hind tuleb?Ja Deerhunterist tuligi parim hind-talveriided,suveriided,Meindeli saapad,pesu jne.
Nüüd siis hiljuti külastasin Ülemiste keskuses Jagdweldi kauplust.Kuna pidevalt tulid moblakõned sisse,kasutaski üks müüjatest asja ära-müüs mulle vesti 25% kallimalt kui neil seinal rippuval näidise sildil kirjas.Ja maksta käskis sulas,mitte kaardiga.Järgmine päev ma tulin asja ülekontrollima ja arve väljatrükk näitas,et müüja oli hiljem arvutisse teised numbrid sisestanud,ehk paar-kolmsada krooni omanike seljatagant tasku pistnud.Kuna omanikud lubasid asja klaarida ja mulle teatada,aga ei teinud seda,siis arvan TiitR -ga sarnaselt,et see on uus Deerhunteri/Jagdweldi poliitika.Ju siis kasumi varjamise ja maksude minimiseerimise eesmärgil.Rohkem pole ka minul sinna poodi asja.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Olgerd »

Deerhunteri klaarimist töölistega on ju teada, kui peaks uudis ilmuma ajakirjanduses või televisioonis siis on asi klaaritud, kui ei siis nii peabki olema. :lol:
Vasta