Anekdoot

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
Kasutaja avatar
-Ils-
Postitusi: 57
Liitunud: E Okt 24, 2005 2:10 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas -Ils- »

Vene uusrikkad lähevad Usa-se jahile. Tuusik sai ostetud 3 päevane ja jaht läks lahti. Terve päev metsas ringi kooserdatud, jõudsid mehed õhtul jahionni, võtsid napsi ja hakkasid võõrustajaga arutama, et mida lastud. Mehed rääkisid, et lasid 2 põtra, 3 siga ja 2 tontsut. Võõrustaja jäi rahule ja kiitis mehi. Teise päeva õhtul jälle arutelu, et mida lastud. mehed rääkisid, et oli kah enam-vähem jahipäev, kokku lasti 1 põder, 5 siga, 2 jänest ja 5 tonsut. Kolmanda päeva õhtul tehti samuti kokkuvõtteid ja tulemiused olid 3 põtra, 1 siga ja 2 tontsut. Kolmanda päeva õhtul ei jõudnud mehed veel enne arutelu ennast väga vinti juua ja võõrustaja taipas küsida, et mis asjad ned tontsud on? Vaanjad kehitasid õlgu ja vastasid, et nemad ka ei tea, aga iga kord kui meid nägid hakkasid jooksma ja karjuma don't shot!

**********
Kolm meest võtsid korteri köögis viina ja jutustasid. Üks hakkas jahijuttu puhuma. Rääkis siis meestele, et läks karujahile ja leidis karu. Sihtis hästi ja tõmbas päästikut. Karu püsti ja otse mehele peale. Mees ei jäänud karu kauaks imetlema ja kohe punuma. 50 meetri pealt mees pikali ja karu seljas. Kirjeldas teistele olukorda, et k*** pürstis mind seal niiet mul suu karvu täis ja selle hetke pealt kadus korterist elekter. Egas midagi kaitse-kork sisse tagasi ja pidu läks edasi. Kui mehed jälle köögis koos küsis jahijutu rääkija, et kuhu ma pooleli jäin. Kohe vastati, et sinna kus sul suu karvu täis oli. Mees jätkas, et jah k*** olin eidel peaga jalgevahel, suu karvu täis, pigistas jalad kokku niiet prillid kah läksid puru.
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Priidik Õun »

Ajakirjadest.

"Eesti Jahimees" läheb "Kalastajale" külla.
Poest veel helistab ja küsib: Kas Sa värsket "Eesti Naist" tahad ?
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas jorr »

Tuli ka üks kevadine anekdoot meelde.
Hagijaneiu pääseb ketist ja nagu jahikoertel kombeks,kohe metsa uitama.Kohtub siis metsas jänesetäkuga.Kevadine aeg ja noortel muidugi seltskondlikud jutud aga jänesetäkk hagijat musutama ja seksi tahtma.Hiljem siis ütleb hagijale,et sa ju täitsa meeldiv koeratütruk aga miks sa sügisel-talvel nii kuri oled ja mind hirmsa kisaga mööda metsa taga ajad?Hagijaneiu liputab saba ja vastab,et tead kullake,ega ma nii kuri olegi,kuid mul amet sihuke.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
AndresR
Postitusi: 187
Liitunud: L Aug 25, 2007 5:16 pm

Anekdoot

Postitus Postitas AndresR »

Jahimees metsas. Märkab jänest, kohe püss palgele ja sihtima, jänes ehmatab ära ja palub, et "Ära lase mind maha, ma räägin sulle tohutu saladuse." Jahimees mõtleb no huinja mul seda saladust vaja. Jänes ikka, et ei ma räägin ja nii edasi. Jahimees siis on nõus. Jänes räägib:" Tead, jahimees, meil siin metsa elab põder, tõeline hoorapoeg, KÕIKI N...B, aga samas on VÄÄÄÄÄGA, VÄÄÄÄGA VIISAKAS." Noh nagu lubatud jahimees jänest maha ei lase. Kõnnib vana edasi ja märkab, et Hunt silkab värskes lumes, kohe püss palgele ja sihtima. **** sellest saab naisele kihvti materjali, kraeks ja mütsiks jõuab veel mõtetest läbi käia, kui näeb läbi sihiku, et hunt ka käed üles ajanud ja palub, et teda maha ei lastaks, lubab saladuse rääkida, kui jahimees tema elu säästab. Hundi jutt on sama mis jäneselgi: "Tead, jahimees, meil siin metsa elab põder, tõeline hoorapoeg, KÕIKI N...B, KÕIKI, aga samas on VÄÄÄÄÄGA VÄÄÄÄGA VIISAKAS." Jahimehel kopp ees juba, nüüd on ka hundil minna lasknud, kõnnib noruspäi kodupoole, mõtleb mis naisele rääkida, kui järsku tunneb kahte kapja oma õlgadel ja selja tagant kostub bassihääl "DOOBRÕI VEETSER!"
glaidlaev
Postitusi: 9
Liitunud: K Nov 11, 2009 5:46 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas glaidlaev »

Kaks tsuksi on siberis jahil ning on ära eksinud.
Yks ytleb teisele, et "kuule sass lase on lask, äkki keegi kuuleb ja tuleb appi."
teine siis lasebki, kuid ei kippu ega kõppu.
"Seesamune, et lase yks lask veel"
laseb siis uuesti, kuid jälle ei vasta keegi.
"Proovime yhe korra veel, tee viimane lask"
"ei saa, nooled said otsa" vastab sass:d
Kahtluse korral jäta näpp sirgeks.
Parem hilja kui mitte kedagi:d
Kasutaja avatar
Marco
Postitusi: 38
Liitunud: K Okt 28, 2009 1:37 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Marco »

Rikkur läheb metsa jahile. Näeb seal parti, sihib... Part kukub maha, kuid maandub lähedalasuva põllumehe maavaldustele. Maaomanik tuleb kohale ja teatab - kui part on minu maal, siis on ta minu oma.
Kuna kumbki järele ei anna teeb farmer ettepaneku teha ühe legendaarse mänguga: mõlemad löövad üksteist jalaga munadesse ning kes vähem karjub, saab jahisaagi endale.
Rikkur nõustub. Põllumees lajatab linlasele jalaga nii kõvasti jalgevahele, kui suudab, too variseb kokku. Alles paarikümne minuti pärast suudab ta end jalgadele ajada ja teatab: Nüüd on minu kord!"
"Kuule, ei," kostab põllumees ja pöördub minekule. "Sa võid ikka pardi endale jätta."
Kasutaja avatar
Marco
Postitusi: 38
Liitunud: K Okt 28, 2009 1:37 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Marco »

Indiaanlased küsivad oma juhilt, kas talv tuleb külm või mitte. Et aga noor chief ei tea, mida vastata, käsib ta oma rahval küttepuid lõkkematerjali koguda, ise aga helistam ilmajaama.
"Kas talv tuleb külm?" küsib ta. "Tundub küll," vastatakse sealt.
Juht ütleb oma rahvale, et talv tuleb külm ja puid on veel juurde vaja.
Nädala pärast helistab ta uuesti ilmajaama, kust saab taas vastuseks, et talv tuleb külm, mis külm. Ta palub oma inimestel veelgi enam puid koguda.
Mees otsustab igaks juhuks veelkord ilmajaama helistada ja küsib, kas seal ollakse ikka päris kindlad, et talv tuleb külm.
"Ma ütlen sulle, tuleb kõige külmem talv läbi aegade!"
"Kust te teate?"
"Sest indiaanlased ostavad puitu kokku nagu segased!"
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Priidik Õun »

Linnusõber pani tihastele pekki.
Loomasõber pani linnusõbrale vastu hambaid.
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas skog »

Mees sõidab rattaga mööda tänavat ning möödub sepikojast, kus sepp käiab midagi käia peal, tõstab pigu ja hõikab rattamehele, nael kummi. Rattamees vastu, käi p..se.
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Priidik Õun »

Linnusõber pani tihastele pekki.
Kodutu tuli pekki sööma ja ajas tihased minema.
Linnusõber ajas kodutu minema.
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas jorr »

Priidik on jätnud viimase lause nati poolikuks,et linnusõber ajas kodutu minema koos pekiga ja tihased tulidki tagasi.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Feen »

Lugesin Postimehest ühte lugu ja selle kommentaare ning ühe kommentari võiks siia edastada küll:

PM: Ühendused paluvad metsaelanikele toitu annetada

Punamütsike: Hundisõbrad, võite minu ja Vanaemaga arvestada !
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Priidik Õun »

Rohetõbine helistab "n" valla keskkonnaametnikule, ja kurdab et raudtoruhambused häirivad sigu.
Ametnik: Kes need sead on, palun nimeliselt ?!
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Kasutaja avatar
ribi
Postitusi: 6
Liitunud: N Apr 15, 2010 2:19 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas ribi »

Ajast, mil a.rüütel president oli:
Prints Charles tuleb Eestisse ja tutvustab end: "Prints, Charles"
A.R. vastu: "Rüütel, Arnold"
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas mihkelson »

Piinlik lugu :cry: :cry: (ei ole tõesti sündind)

Kaks jahimeest lähevad hommikul jahile.Üks veidi unine veel, ja teine nii hasartis et jube kohe.
On metsas ja käivad mõõda metsa teed. Üks ütleb teisele et kas nägi, teine seepeale et mida? mis? kus? aa ei näinud. Nepp lendas ülepea. Käivad veidi veel ja ütleb uuesti nägid, mida? mis? kus? aa ei näinud. Krt tee silmad lahti siis põder läks üle, aa eks teen siis. Jõuavad metsakarjamaale kus olid eelmine päev lehmad ja teine küsib taas et nägid, (mehel juba piinlik et pole midagi näinud ja seepeale) jaaaaa.
Teine mees seepeale et miks siis sisse astusid. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (y) (y) :mrgreen:
Gute Jagd
Vasta