Seakaamera

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Re: Seakaamera

Postitus Postitas soul »

Mõned pildid looduskalendri foorumist seasõimest.
Pilt

Vot on elu, istud päeval kärus ja söödad sigu käest.
Pilt

Ja koerast ei teha ka enam välja.
Pilt
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas kahro »

Siis kui jahi koerad kaamera ees olid (läksid teisest metsa otsast sigadega kaamera ette) ,oli tulemuseks orgid metsa sihil ja palju kisa.
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas lant »

Eks selline suur sigade konsentratsioon tahab kevadel peale lume sulamist kuni sügiseni ka süüa.Tuleb meelde eelmine sügis, kui käisin Naistevälja kandis seenel (asub Tamsalu ligidal), ning jäin hilja peale.
Kui metsa ääres istusin ja jalgu puhkasin, siis läks mööda mingi 50-60 pealine kari.Kohalik mammi ütles, et sügisel tehakse igal ööl selliseid suuri rüüsteretki Roosna küla maisipõldudele, mis kuuluvad Aravete Agro-le.
Ilus on vaadata küll neid kärssninasi, aga selle söödaplatsi ligidal vist midagi kasvatada on küll suht võimatu ja mõtetu :(
Sõbral on ka talumaa, kus kartulit kasvatada üritas, kuid loobus sellest peale 5 aastast mässamist sigadega.Lihtsalt leppis tõsiasjaga, et kõik mis maha pani, see sealt üles ka võeti.
Nüüd söödab neid igal talvel ja on sellega väga rahul.Kartuli ostab aga poest :D
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas Olgerd »

Normaalne.
Pilt
Pilt
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas jorr »

No sellel istuval mehel võiks küll kuulipilduja või vähemalt kone näpuvahel olla,aint seda kaameras näidata ei tohi,kisa tuleb rohkem kui villa sea seljas.Kuid sugugi ei mõista,kas talumees(see ta vist on),mõtleb neid poolenisti kodustatud sigu siis aasta läbi sööta?Kasvatada seal ju midagi ei saa,et rikas mees,ostab vilja kaugemalt ja söödab ja vaatab.Ära kaob see piir varsti metslooma ja kodulooma vahelt.
noorus on ilus aeg
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas kahro »

See mees on ise ka jahimees kuid mõistusega on küll tuuga. Terve mõistusega inimene metsa sihile orke ei pane!
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Seakaamera

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Öelge Palun, :P mis Te kostate selle peale, et sead peaaegu nägupidi vastas mehel :o

Pilt
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas rajaleidja »

Noor jahimees! kirjutas:Öelge Palun, :P mis Te kostate selle peale, et sead peaaegu nägupidi vastas mehel :o

Parim variant valiklaskmiseks 8)
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas TiitR »

Noor jahimees! kirjutas:Öelge Palun, :P mis Te kostate selle peale, et sead peaaegu nägupidi vastas mehel :o

Pilt

Ilmselt on mees ise ka täielikult seastunud! :mrgreen:
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Seakaamera

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Ei noh, kui mul oleks siuke seakari ees, :roll: siis ma küll paneks jooksu ei tea, mis suunas. :shock:
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas andrus »

Tegelikult,ma tahaks isegi selle taadi asemel seal istuda.Oleks elamus missugune.Kui need ikka on nüüd metssead.
Huvitav kas taat istub siis kah seal kui selline tõsisemat sorti "härra" sinna peale tuleb? :M :lol: :lol:
jahismurf
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas Olgerd »

andrus kirjutas:Tegelikult,ma tahaks isegi selle taadi asemel seal istuda.Oleks elamus missugune.Kui need ikka on nüüd metssead.
Huvitav kas taat istub siis kah seal kui selline tõsisemat sorti "härra" sinna peale tuleb? :M :lol: :lol:

Üks tõsisem "härra" seal eile põrsaid lennutas, aga vanast hoidis heaga eemale. :lol:
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Seakaamera

Postitus Postitas Noor jahimees! »

andrus kirjutas:Tegelikult,ma tahaks isegi selle taadi asemel seal istuda.Oleks elamus missugune.Kui need ikka on nüüd metssead.
Huvitav kas taat istub siis kah seal kui selline tõsisemat sorti "härra" sinna peale tuleb? :M :lol: :lol:


Noh ma loodan, et ikka on need sead. :D Aga kõige olulisem jäi mul vaatamata, kui see mees tõusis püsti ning ära jalutas, :x huvitav kuidas siis sead käitusid. :cry:
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
eros
Postitusi: 88
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:58 am

Re: Seakaamera

Postitus Postitas eros »

Noor jahimees! kirjutas:
andrus kirjutas:Tegelikult,ma tahaks isegi selle taadi asemel seal istuda.Oleks elamus missugune.Kui need ikka on nüüd metssead.
Huvitav kas taat istub siis kah seal kui selline tõsisemat sorti "härra" sinna peale tuleb? :M :lol: :lol:


Noh ma loodan, et ikka on need sead. :D Aga kõige olulisem jäi mul vaatamata, kui see mees tõusis püsti ning ära jalutas, :x huvitav kuidas siis sead käitusid. :cry:
Nati kaugemale läksid ja kohe tagasi :M
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Seakaamera

Postitus Postitas rajaleidja »

Vasta