Kuulda siis selline jutt, et jahimeeste MTÜ-d mis loodud tahetakse ära lõpetada. Jutt on veel selline toores, aga kõlakas selline ,et juristid pidid Keskkonnaministeeriumis selle üle kõvasti päid murdma. See on küll kõlakas kuid asi pidi puudutama vist Raplamaa jahimeeste MTÜ-sid kus neid oli loodud korraga oma 5 tükki ja proovitakse kuidagi sellele vastu seista või õigustühisuse korral lõpetada. Kordan veel korra ,et tegu võib olla jutuga -naised saunas rääkisid.
kes palju sööb on tugev, kes palju joob on julge:)
Ta ongi segane nagu minu jutt, ma sain aru niimoodi, et MTÜ sõlmib maaomanikega eraldi rendilepingud ja lööb jahimeeste seltsist lahku. Ehk saab omale põhivara-rendimaa kasutamisõiguse. Takistada jutu järgi seda tahetaksegi.
kes palju sööb on tugev, kes palju joob on julge:)
Seda asja tahaks küll näha, et MTÜ`d keelatakse ära Ma küll aiman, millest jutt tegelikult käib, aga ei hakka sellel teemal praegu sõna võtma. MTÜ`sid nüüd küll keelustama keegi ei hakka. Nagu Joosep ütles, siis meie katuse organisatsioon ja maakondlikud keskused kõik MTÜ`d ja vaevalt et nüüd ministeerium käsib need ümber vormistada aktsiaseltsideks
rajaleidja kirjutas:Ma küll aiman, millest jutt tegelikult käib, aga ei hakka sellel teemal praegu sõna võtma.
Ei saa küsimata jätta, et millega siis tegu on? Kas jutt käib nendest nö maaomanike ühenduselaadsetest mtü-dest, millest enam juttu oli siis, kui arvati/loodeti, et kohe-kohe uus jahiseadus vastu võetakse?