Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

kalur
Postitusi: 428
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kalur »

Mul Tartu Deerhunteris analoogne juhus. Plaanisin normaalset sihikut osta ja palusin Deerhunteris Zwarovski optikat vaadata. Sellepeale öeldi ,et sa niikuinii ei osta ja optikat klaasi alt välja ei võetudki. Läksin Tartu Küti Ärisse ja ostsin Zeissi.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Ats »

Sattusin ükspäev padrunite otsinguil Tallinnas Tartu mnt-l asuvasse Gladius kpl-e, pole sellist mõnusat teenindust tükil ajal kohanud, kohe selline soe tunne, et klient on poes oodatud.
Pole looma, pole probleemi!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Joosep Käba »

Nõus Atsi jutuga. Tihtipeale aga varud napid.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas aadu kadakas »

Esmaspäeva hommikul, natukse peale avamist, käisin Trapperis (see vist on see Tartu Jahindusklubi majas). Soov oli põdrasarvele sobivat alust vaadata/osta. Nimelt olin sealt paar aastat tagasi päris mitmeid häid soku/hirve/põdra sarvealuseid ostnud. Sellised ehedamad, kõvalehtpuust, suht naturaalsed. Seinal oli 2 suurt alust näidisena. Selline võõram stiil, vineeri/laminaadi variant ja kole suured mudelid. Meesmüüja osutas neile: need on. Küsisin, et kas väiksemaid pole. Näitas nigelaid (minu maitsele) sokusarvealuseid ja tegeles oma kauba väljapanekuga edasi. ??? No tänasin ja astusin välja... Vist oli liiga sinise esmaspäeva liiga varajane hommik :D . Eks käin Kütis ära ja vaatan sealt.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas TiitR »

aadu kadakas kirjutas:Esmaspäeva hommikul, natukse peale avamist, käisin Trapperis (see vist on see Tartu Jahindusklubi majas). Soov oli põdrasarvele sobivat alust vaadata/osta. Nimelt olin sealt paar aastat tagasi päris mitmeid häid soku/hirve/põdra sarvealuseid ostnud. Sellised ehedamad, kõvalehtpuust, suht naturaalsed. Seinal oli 2 suurt alust näidisena. Selline võõram stiil, vineeri/laminaadi variant ja kole suured mudelid. Meesmüüja osutas neile: need on. Küsisin, et kas väiksemaid pole. Näitas nigelaid (minu maitsele) sokusarvealuseid ja tegeles oma kauba väljapanekuga edasi. ??? No tänasin ja astusin välja... Vist oli liiga sinise esmaspäeva liiga varajane hommik :D . Eks käin Kütis ära ja vaatan sealt.

Ilmselt sattusid Stassi otsa :lol: ...aga seal jah hetkel paraku pressitud papist need alused. Kunagi olid ka puidust.
P.S ise lasen kõik oma vajalikud alused (sokk, kult, põder) töökaaslasel endal kodus teha. Osta ntx. Bauhofist 18mm. paksusega liimpuidu tahvlid (pidevalt soodus hinnaga 8) ) ja kui kodus satub olema ka korralik käsifrees, siis lased aluseid kui laudu Vändra saeveskist :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kakuke »

Ma ka kohe tundsin Stassi ära selle jutu järgi (kuigi teadsin, et Arnot hetkel pole). :D
Ma isegi vaatan juba, et kes letis ja siis teen otsuse, kas hakkan edasi suhtlema seal või ei.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas sammal.habe »

Stass on tore mees, aga... paadunud kalamees! :wink:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kakuke »

sammal.habe kirjutas:Stass on tore mees, aga... paadunud kalamees! :wink:

Nii ta on...
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Joosep Käba »

Sattusin täits juhuslikult Leningradi maanteele ja käisin Tallinna Trofeest läbi.
Kui siin vilkuv kastike teatab kordumatust kaubavalikust sii tõesti, letil oli kordumatult väike kaubavalik. Ei lugend juppe kokku aga arvan, selle sektori kordumatult väikseima jahikauba valikuga pood kuha ma siin riigis siiani sattund olen. Osad tooterühmad üldse puudu mis nagu sellise poe juurde käivad.
Ei midagi isklikku aga kui võtame kopsu õhku täis ja pasundame kordumatusest siis püüame ka midagi ennem selleks teha.
Jõudu-jaksu edaspidiseks tootevaliku tervikuks komplekteerimisel.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Ats »

... sa pole esimene kes nn reklaami ohvriks langes!
Pole looma, pole probleemi!
Kasutaja avatar
-Imre-
Postitusi: 197
Liitunud: T Mai 31, 2005 9:33 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas -Imre- »

Krt, hea et ei kiirustanud sinna, veel (y)
Reklaam on tõesti paljulubav :?:
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Messer »

Mõtlesin, et vaatan ka korraks Trofeesse sisse,
aga pole mõtet siis praegu veel aega ja lävepakku kulutada.
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Ten »

Käisin minagi uues poes ära ja olen väga rahul.Norma .223 padrun maksis 0.80 euri, sellist hinda pole ammu näinud.Eks muidugi on need avamis hinnad aga padrunit tasub praegu osta.
Veel räägiti,et hakkavad maale tooma Geco moona ja selle hind saab olema soodne.Elame,näeme?
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

Ten kirjutas:...Veel räägiti,et hakkavad maale tooma Geco moona ja selle hind saab olema soodne.Elame,näeme?
mu arust oli neil Tartus aastaid tagasi põhiline Geco ja see hind ei olnud küll midagi meelitavat
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Messer »

Õelutseda ei tahaks, aga kui normaalset kaupa normaalse hinnaga ei saa, siis ei külastaks. Kui tullakse turule, siis peaks ka millegagi meelitama. Ja võiks positiivselt jahmatada :!:
Me kõik ootame ju positiivset üllatust. Türide juures enam käia ei tahaks ja uute sümpaatsete kauplejatega tahaks asja ajada küll. Tehke midagi :!:
Vasta