Uus vint müügis.

2005. aasta teemad
Suletud
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Uus vint müügis.

Postitus Postitas Joosep Käba »

Täna sattusin kogemata :wink: Küti Äri Mustamäe poodi ja mis ma näen! Minu jauks täiesti tundmatu vint poeletil. Ise Austria toode vist Vougoe(krt. nimi ei jäänd meelde) või miskit sarnast oli. A püssi välimus täitsa tibens-ilus pähklist saksa stiilis kergelt kaarduv põsepadjaga õlitatud laad. Mauseri polt/lukk. Ja hinnaks 9900. Kohal 308; 6,5x55 ja 7 rem mag. Pakutakse sihikuga komplekti 10 900 eest!
Võrreldes nende vene püssidega suisa ilus asi sama raha eest. Laad tõsiselt laheda(klassikalise) kujuga. Kui vindi plaan siis soovitan läbi astu.
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Re: Uus vint müügis.

Postitus Postitas eeru »

Joss kirjutas:Täna sattusin kogemata :wink: Küti Äri Mustamäe poodi ja mis ma näen! Minu jauks täiesti tundmatu vint poeletil. Ise Austria toode vist Vougoe(krt. nimi ei jäänd meelde) või miskit sarnast oli. A püssi välimus täitsa tibens-ilus pähklist saksa stiilis kergelt kaarduv põsepadjaga õlitatud laad. Mauseri polt/lukk. Ja hinnaks 9900. Kohal 308; 6,5x55 ja 7 rem mag. Pakutakse sihikuga komplekti 10 900 eest!
Võrreldes nende vene püssidega suisa ilus asi sama raha eest. Laad tõsiselt laheda(klassikalise) kujuga. Kui vindi plaan siis soovitan läbi astu.

VOERE. Optika kinnitus? Kas nagu kodukal http://www.voere.de "soovitavad".
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Minu hinnang relvale algab sellest, kuidas ta õlga istub. Samas see on parandatav. Mehhaanilist osa hakkan vaatama lukust. Edasi proovin päästikut ning vaatan rauda...
Kütiäris olev relv ( no püüan nüüd olla nii leebe kui võimalik ) on raske juhus ... Lukk käib väga halvasti ja päästik on täiesti arusaamatu. See mulje tekib relva poes vaatamisel, ilma laskekatseta. Igal 10 nel juhul valiksin sama raha eest Weatherby, mille lukk ja päästik on OK. Hiljem jõukuse kogunedes viskas selle sünteetilise lae metsa ja laseks korraliku pähkli teha ... Seda muidugi juhul, kui raha oleks 10 K ja tõesti rohkemat ei pigista...
Samas kindlasti püüaks juba Tikka poole, milline on ikka oluliselt ergonoomilisem. See aga on minu tagasihoidlik ning subjektiivne arvamus...
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

Külaline kirjutas:Kütiäris olev relv ( no püüan nüüd olla nii leebe kui võimalik ) on raske juhus ... Lukk käib väga halvasti ja päästik on täiesti arusaamatu. See mulje tekib relva poes vaatamisel, ilma laskekatseta. Igal 10 nel juhul valiksin sama raha eest Weatherby, mille lukk ja päästik on OK. Hiljem jõukuse kogunedes viskas selle sünteetilise lae metsa ja laseks korraliku pähkli teha ... Seda muidugi juhul, kui raha oleks 10 K ja tõesti rohkemat ei pigista...

...valiksin pigem Wetherby aga midagi naljakat on DEERHUNTERI müügimeeste jutus. Osta ainult neilt Europoint või Lugeri optika sest kõik neil mittemüüdav on sulaselge s..t :cry: ja ise ta kasutab 7mm Rem. Mag laskmisel ainult (kõige kallimat 51.-/ tk) padrunit. Raske on juttu tõena võtta. Neid ullikesi peab seal poes jätkuma, et seda üks terve eesti mees saaks endale lubada :wink:
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

No ega toode sellepärast halvem pole ...
Hinnad on neil jah "kummalised" ja rohkem sellised uusrikastele ( e. mis sa loll selle lipsu 500 $ ostsid, mina sain sealt teisest poest 750 $ ga ) mõeldud. Isegi Zeiss on Kütiäris 10 - 20 % odavam.
Lisaks - see Lugeri optika ( mida Deerhunter müüb ) ei kannata küll mingit kriitikat ja 9990 EEKi eest on seal toodet ikka väääääga vähe.
Viimati muutis Külaline, E Jaan 17, 2005 1:08 pm, muudetud 1 kord kokku.
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Kas see polnud mitte Voere- See on Austria toode?
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

Külaline kirjutas:Lisaks - see Lugeri optika ( mida Deerhunter müüb ) ei kannata küll mingit kriitikat ja 9990 EEKi eest on seal toodet ikka väääääga vähe.

..sai sügisel 40t vindiga jahis käidud. Õnneks ühisjahti kekutama eijõudnudki. Ei tekkinud seda õiget jahi tunnet :cry: Laika akkas kah mind kuidagi altkulmu põrnitsema :wink:
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kellele meeldib kellele mitte! :D
Ise ei ostagi. Tahtsin lihtsalt tähelepanu juhti, et üks võimalus juures.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Joss kirjutas:Kellele meeldib kellele mitte! :D
Ise ei ostagi. Tahtsin lihtsalt tähelepanu juhti, et üks võimalus juures.


Ära solvu :) . Juhtisin tähelepanu vaid sellele, et hinnarallist tingituna on Eestimaal igasugu "konte" näha ja numbritest pimestatuna ei tasu kohe ostma hakata. Meelde tuleb jätta järgmised valemid : Odav ≠ kvaliteet, kallis ≠ kvaliteet, kvaliteet / hind = N . Mida suurem on koefitsent N, seda õigem on ost.
mango
Postitusi: 149
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:45 am

Postitus Postitas mango »

Eesti on pisike maa, ja sellepärast pole kaupmeestel jõudu tervet plejaadi relvamarke riiulile seisma ja raha kinni hoidma panna. siit aga kurb fakt, et netis saab paljusid relvi näha, kodumaa relvapoodides käes hoida aga mitte. Olengi huvi tundnud Voere relvade vastu, nende netisait on suht korralik, nüüd saab ka käega katsuda ja ise midagi arvata. Kunagi olin väga sisse võetud ühest Marlini .22 Magnumist, kuid nagu käes hoidsin, oli selge, et teda endale ei taha. Hea meel oli, et ainult ajakirjade testide alusel ei ostustanud.. Huvitav millal tänapäevased Jugoslaavia Mausrid meile jõuavad (Zastava tehase toodang), need peaksid suht robustsed kuid korralikud olema....
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Külaline ei ma solvunud su jutu peale. Ega mulle ka see mauseri lukk ei istu kuidagi. Ja weterbi ka minu meelest asjalikum tükk. Kui deerhunteri mehed viitsiks ka selle pähklist laega versiooni letti tuua.
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

mango kirjutas:Huvitav millal tänapäevased Jugoslaavia Mausrid meile jõuavad (Zastava tehase toodang), need peaksid suht robustsed kuid korralikud olema....

Venemaal alustati juba nende tootmist. Ühte .30-06 Spr olen näinud kuid kallis raip :cry:
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

eeru kirjutas:
mango kirjutas:Huvitav millal tänapäevased Jugoslaavia Mausrid meile jõuavad (Zastava tehase toodang), need peaksid suht robustsed kuid korralikud olema....

Venemaal alustati juba nende tootmist. Ühte .30-06 Spr olen näinud kuid kallis raip :cry:

Pisut täienduseks: Zastava vintpüsse toodab venemaal tehas "Molot". Alustati 2003.a ja kas esialgsest katsepartiist(300tk) ka kaugemale jõuti eiole teada :cry: Kaliibriks .308win ja.30-06Spr. Venes valmivad vaid raud(610mm)lahtine sihik ja puitlaad. Kõik ylejäänu on Zastavalt: lukukoda, salv(5tk mahutav), mausertüüpi lukk.....Optikakinnitus on koledavõitu ja lasketäpsuseks lubatakse 100meetrilt 40mm
Hind on venemaa kohta röögatu pea 600 taala. Samas 100-nda seeria "Saiga", täispuitlaad, .308win, maksab venemaal mingi 180.- ja samaseeria .30-06 Spr(eiole nii ilus kui .308win) pea 200.-
Võrdluseks Tuula MP-122 .308win venemaal mingi 8000.- rubla :wink:
Suletud