Victoria püssi ja panniga

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Marekp »

Selle saate kõige suurem probleem on see, et saate pikkus on ainult 30 min. Teine probleem on see, et ei ole endale selgeks tehtud kelle jaoks seda tehakse. Ei ole mõtet hämada mingitest müstilistest tavainimestest. Kas keegi teab mõnda tavainimest, kes seda saadet vaatab? Need tavainimesed, kes vaatavad seda jahimehest pereliikme kõrvalt ei lähe arvesse. Jahisaate sihtgrupp olgu ikka jahimehed, põhjus ju väga lihtne - teisi see lihtsalt ei huvita. Huvitav, kas saate produtsendid neelasid selle konksu alla või serveeriti seda neile kuidagi teisiti. :M
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Grouse »

Kolleegid!
Kuidas Teile meeldiks saates näha veinisoovitusi toidu kõrvale?
Alkot ja jahti koos kindlasti ei propageeriks
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas aivar00 »

Maitse asi muidugist, kuid mina eelistan liha kõrvale "kartuliveini" :lol: :lol: :lol:
Ja vana "kooli " mehena mulle nn. maailma peened maitsed on kuivad ning hapud.
Vahest muidugi naudin ka punast ning täidlast veini. See muidugi ainult minu maitse :lol:
Ise tunnen ainult ühte veinigurmaani jahimeeste hulgast. Tema ka foorumlane. Arvan, et kindlasti mõni inimene ostab soovitatud veini ka poest ning naudib seda.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas TiitR »

Aivariga ühel meelel. Ka minu eelistus kuulub "tugevamale" kraamile, mis aga ei tähenda, et vein lihatoitude kõrvale ei sobiks, kindlasti vastupidi hoopis...eriti kuskil restos! :wink:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas kakuke »

Et need, kes foorumlaste jahtidesse trehvanud, need kindlasti teavad, kellest Aivar räägib. :D
Mulle jäi arusaamatuks küsimus, et kuidas meeldis veinisoovitus. Mis mõttes? Ise viimast saadet näinud pole.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas gunnar »

kakuke kirjutas:Et need, kes foorumlaste jahtidesse trehvanud, need kindlasti teavad, kellest Aivar räägib. :D
Mulle jäi arusaamatuks küsimus, et kuidas meeldis veinisoovitus. Mis mõttes? Ise viimast saadet näinud pole.


Idee oli vist et kuidas oleks kui tuleviku saadetes oleks selline nurk olemas.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Ats »

Veinisoovitus võiks kindlasti olla, kuid "ulmesse" sellega ei maksaks minna
Pole looma, pole probleemi!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas hundikütt »

Grouse ju kirjutas hoopis,et alkot ja jahti koos kindlasti ei propageeriks. :D Isiklikult leian ka ,et selle vastu ei tohiks küll olla,hea söök ja mõnus naps käivad ikka kokku.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas andrus »

Veińi absoluutselt ei joo.Mu arust on õlu see mis sobib iga toidu kõrvale.Isegi hommikuse manna pudru.Valida pole just kah eriti keeruline,tuleb vaid otsustada kas võtta 6pakk või 24-ne alus.

Muidu eesti rahavas lakub nii,et tehased ei suuda kohati toota(kalendrist võite kohe järgi vaadata palju neid riigi poolt määratud jooma päevi on,need on punaseks tehtud) ja nüüd siis isegi väikest pitsi ei tohiks telekas manustada.Mida juttu...........enesest mõistetav on muidugi,et seda tehakse sõidukitest ja relvadest kaugel.
jahismurf
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas kraavik »

Selle veiniga on selline lugu, et ega ta ikka üks õige eestlase jook ei ole. Kui ma vaatan ennast või oma tutvusringkonda, siis jah, on paar lemmik veinimarki välja kujunenud (õigemini viinamarjasorti), aga veini tarbitakse minu ringkonnas ikka harva võrreldes õlle või kangema napsuga. Ja pole suutnud ka erinevad promosaated panna meid veini rohkem tarbima. Viimati kui põrsapraadi sõin, siis võtsin jah pokaali punast sinna kõrvale ja täitsa hea oli, aga kellegi soovitused poleks mind selle veini valiku suhtes kindlasti mõjutanud. Niiet minupoolest võib see veininurk seal saates täitsa olemata olla. Aga üks kangem jäägrišnaps maksapraadimise kõrvale kuulub kindlasti asja juurde ja kuna see on olnud aegade algusest jahikultuuri juurde käiv komme, siis häbeneda pole siin midagi, et telekast näidata ei võiks.
Kasutaja avatar
Indrek S. E.
Postitusi: 50
Liitunud: N Veebr 17, 2011 11:37 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Indrek S. E. »

Marekp kirjutas:Selle saate kõige suurem probleem on see, et saate pikkus on ainult 30 min. :M

See on küll vaid minu tagasihoidlik arvamus, aga saate kestus paistab teistpidi mure koht olevat: liiga pikk. Kui praegugi on suur hulk tühje (mitte millestki kõnelevaid) kaadreid, mis siis veel pikkuse kasvades. Võib olla tugev ressižöör suudab asja dünaamilisemaks teha ja sisuga täita?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas aivar00 »

Siinkohal ühinen Indreku arvamusega. Samas areng vaikselt ju toimunud. Loodan, et mida aeg edasi seda paremaks läheb. Mul proua seekord sattus vaimustusse sellest "kuubikukulbist". Tundes teda, siis koju ta selle kindlasti ostab, kuid kasutama hakkan nagunii mina :oops: kui viitsin :lol: .
Kui nüüd lihast rääkida, siis mulle ka meeldib balsamico äädikaga marinaad nagu reklaamiti. Isiklik lemmik aga on analoogne õlimarinaad granaatõuna kontsentraadiga (maaletooja oli sellel Männikul asuv Haljas) (y)
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Indrek S. E.
Postitusi: 50
Liitunud: N Veebr 17, 2011 11:37 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Indrek S. E. »

Granaatõun on tõesti loodud,siis kui Looja oli heas tujus. Mul pere peast kõik öko-mahe-jamieoliveird ja sellepärast toon seda turult. Need Venes ja Armeenias villitud mahlad on küll vänged nii et võtavad hambad suus lahti, kuid nii lambale, kui veisele, kui ulukile sobivad imehästi. Usun, et granaatõunamahlaga saab isegi rullist ruberoidist täiesti vastuvõetava hautise.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Mart »

Grouse kirjutas:Kolleegid!
Kuidas Teile meeldiks saates näha veinisoovitusi toidu kõrvale?
Alkot ja jahti koos kindlasti ei propageeriks


Väga meeldiks, lühidalt mõni sõna miks just see vein ja pudeli etiketti ka näidata, väike sponsorlus juurde :wink: See ju elementaarne, et kui veini pakutakse, siis ju ennem väike arutelu. Vein peaks olema valitud selline, millist hiljem ka marketis riiulilt leida võiks. :)
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas MLP »

normaalne eestlane joob 2korda aastas...jõuludest jaanini ja jaanist jõuludeni...väike naps ikka hea toidu kõrvale....
sinu nukker noku!
Vasta