Victoria püssi ja panniga

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas kakuke »

Huvitav, et viimase saate kohta vaid üks kommentaar. :M Ma vaatangi ise neid saateid hiljem internetist ja tundub, et eestlane tikub vaid siis sõna võtma, kui miskit halvasti ja vaja kritiseerida. Minu meelest oli see väga hea saade, tubli Victoria, loodan, et järgmised tulevad vähemalt sama head ehk jätka samas vaimus. :D
ps. Peeter oli ka väga hea.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas honkomees »

kakuke kirjutas:Huvitav, et viimase saate kohta vaid üks kommentaar .... Minu meelest oli see väga hea saade...

Kas see viimane oli karujahist?
Kuna ise pole ühtegi Victoria saadet näinud (ei ole telekavaataja, vaatan telekat veerand tundi voodis unerohuks ja TV6 ka ei näe) siis eile saunast tulles juhuslikult hilisõhtul nägin TV3-s mingit jupikest karujahist, midagi paha või valesti nagu polnud aga ega miski vaatama ka ei meelitanud, lihtsalt igavavõitu tundus see lõik nagu pukijaht alati.

Ajujahis on endal põnevam osaleda ja isegi netis klippe kaeda on põnevam, kui ikka sead jooksevad, koerad möllavad ja mehed hulgi paugutavad :lol:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Indrek S. E.
Postitusi: 50
Liitunud: N Veebr 17, 2011 11:37 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Indrek S. E. »

jyri kirjutas:
kult kirjutas:Vat ,vat,kus nüüd ned tublid jahimehed ja supperkoerad on ? Näiteks Jyri ae(ja mitte üksi Jyri),me kõik tahaks telekast teie tublisid koeri ja ilusat jahti näha! Patu asi ,kui keegi nüüd abi ei paku!

Jyri ju (pea)linna vurle,oma jahimaid pole,ise kutsuda ei saa.Koerte paaril praeguses koosseisus viimane hooaeg.Ei jaksa enam penskar loomaga võidu jooksta-Astrol ilusti näha,kuidas koertevaheline vahe aina suureneb iga uue signaaliga,kui mõlemad alustasid sama uluki jälitamist.Ja ka 10km on temale nüüd jahipäeva piiriks.Aga sead leiab metsast ülesse küll ja kütiliinile ajab kah,ainult et peatada enam ei suuda ja suuremaid isegi ei ürita,sest eelmine aasta sai Saaremaal lüüa!Esmakordselt oma elus.Ehk nagu niimõnestki jahimehest,on temast saanud "ühe aju koer".Paraku.Tegelt avastasin ka endal samad sümptomid-kui käidud 3 aju ja 10 km-hakkan väsima millegipärast :D


Tead Jyri, olen isegi märganud, et täitsa jabur on see kuidas viimastel aastatel on hakatud sügavaid kraave kaevama ja kõrgeid kände metsa sokutama. Vähe sellest - ka kõik asjad on metsas tehtud väiksemaks ja isegi täitsa suur kirjurähn on hoopis tillukeseks kuivanud. Pane aga binokkel silma ette, alles siis saad aru on`s see rähn või lihtsalt käbi.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas aadu kadakas »

Vaatasin tagantjärele karujahi osa ära. Kakukese postitus tegelikult ajendas...
Parem jah, kui esimesed. Peaasjalikult saatekülalise tõttu. Ja ega muud midagist. Tegemist pole ikkagi puhtatõulise jahisaatega, vaid mingisuguses võtmes ehk jahti "servast" tutvustava saatega, kuigi jaht on järjekorras peale saatejuhti, atv-d, toiduvalmistamist. Aga küll tegemistel on kombeks areneda.
Võimalik, et maitse asi. Minu maitse on bioloogiast, kommetest, probleemide sisulisest analüüsist lähtuv jahisaade/film, kuhu lõppu saab ka kokkamist sobitada. Vahele ka varustuse ja kõige muu taolise sobitamisega. Või lihtsalt fikseering konkreetset jahti viljelevast jahimehest või jahipäevast (nagu üks "Eesti lugu").
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas sokk »

Tänane saade täitsa meeldis v.a. see, et ükski jahimees ei pannud tähele kuuseoksa, mis oli valesti pandud :wink: Muidu oli täitsa (y) ,
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas annaliisa »

mulle ka saate esimene osa meeldis. teine osa eriti ei huvita mind sest ei tee selliseid toite ise. aga minu arust oleks võinud natuke rohkem ka seda jahi teist osa näidata- soolikate laskmist või kasvõi nülgimist natuke, maksa praadimisest rääkimata. aga vb ei taheta siis telekas nii näidata :D
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas jahe »

annaliisa kirjutas:mulle ka saate esimene osa meeldis. teine osa eriti ei huvita mind sest ei tee selliseid toite ise. aga minu arust oleks võinud natuke rohkem ka seda jahi teist osa näidata- soolikate laskmist või kasvõi nülgimist natuke, maksa praadimisest rääkimata. aga vb ei taheta siis telekas nii näidata :D

Ja mis seal soolikate laskmise juures vahtidada on :M,eriti noortel naistel :roll:
243win
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas annaliisa »

kle sind ma nägin ka täna telekas! täitsa ajalikku juttu ajasid :p no ma eitea, mis seal vaadata oleks, midagi ehk ikka :) ja mis sul naiste vastu on? eriti noorte :)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas rajaleidja »

Tänane saade igati ok. Läheb järjest paremaks :) Soolikate laskmist detailselt lähikaadrist näidata kindlasti pole vaja. Mu 3 aastane poiss vaatab ka ikkagi aegajalt seda saadet.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas honkomees »

rajaleidja kirjutas:... Soolikate laskmist detailselt lähikaadrist näidata kindlasti pole vaja. Mu 3 aastane poiss vaatab ka ikkagi aegajalt seda saadet.

no ma ei sa aru, mis see tänapäeval nii erilist on, et laps ei vaadata sellist loomulikku asja nagu loomatappu. Krt, omal ajal kui ise tatikas olin, siis aeti ikka kogu pere (+ mõned naabrid kah) seatapu juurde appi, mehed tapsid, naised korjasid kausi-pangega verd, lapsed kandsid neile nõusid ja meestele nugasid-kirveid kätte ja olid kõik ninapidi juures ning kellegagi ei juhtunud midagi hullu. Hoopis tänapäeval on midagi inimestega hullu juhtunud, kui sellist loomulikku asja ei või enam lapsele näidata ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas annaliisa »

ma ei möelnudki lähikaadrit. vaid lihtsalt peale laskmist on ka muid asju- naha maha võtmine, liha jagamine. kindlasti käib liha jagamine eri seltsides erinevalt. vaataksin pigem seda peale jahi melu kui atv tuunimist. saan aru et see on sponsorite näitamine aga ikkagi. ja no kui isa on jahimees, siis nii mõnigi 3 aastane on naha võtmist või surnud looma juba näinud. mitte et see nüüd vajalik oleks, aga no midagi hullu ju ka pole. ma olen maamessil näinud kuidas üks selline umbes 3 aastane vaatas suurt siga ja ütles emme vaata kui suur lehm. ema ütles jajah ja jalutasid edasi...
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Joosep Käba »

Noh mulle meeldis see pühapäevane saade, kus Jahe juttu puhus, hoopis rohkem kui Victoria saade.
Pold nagu sellist punnitamist. Oli sellist head juttu ja fiilingut tunda nagu jahis võiks olla. Noh üks oma pundi mees oli kah sinna telekasse pandud. Väga hea Jahe! (y)
Kes salvestamise ajutöö ära tegi?
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas annaliisa »

jaa oligi. ta seletas täpselt et iga loom ei sobi kohe laskmiseks kui põldu tuleb jne. saade oli siis eile etv's: 13:25 Ilus maa: Eistvere jahimaja
http://arhiiv.err.ee/vaata/ilus-maa-eistvere-jahimaja

eilses victoria saates oli koht kus ta ütles et hirvelehm läks üle tee, ja samas nähti lehma ja vasikat- ta oleks võinud ka öelda, et miks neid ei lastud, et emastel-isastel erinevad jahiajad vms. vb ta ütles ka aga ma lihtsalt ei pannud tähele :D
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:
kle sind ma nägin ka täna telekas! täitsa ajalikku juttu ajasid :p no ma eitea, mis seal vaadata oleks, midagi ehk ikka :) ja mis sul naiste vastu on? eriti noorte :)

Ma arvan, et Jahel ei ole noorte naiste vastu midagi tõsist :lol: - lihtsalt pelgab, et võib jänni jääda :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas jahe »

Joosep Käba kirjutas:Noh mulle meeldis see pühapäevane saade, kus Jahe juttu puhus, hoopis rohkem kui Victoria saade.
Pold nagu sellist punnitamist. Oli sellist head juttu ja fiilingut tunda nagu jahis võiks olla. Noh üks oma pundi mees oli kah sinna telekasse pandud. Väga hea Jahe! (y)
Kes salvestamise ajutöö ära tegi?

Ega tegelikult ajutööd ei teinudki,kohe otse peale.Kuigi tagantjärgi mõeldes oleks pidanud pisut ettevalmistuma ehk oleks parem saanud,vahepeal ikka kiilus kinni :wink:
243win
Vasta