Garmin koera GPS

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Suletud
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas aadu kadakas »

jyri kirjutas:Mitte et ma seadusekuuleTuks muutuks,aga Eesti seadused on paraku ainult lollidele ja ausatele inimestele kirjutatud.Pätt teeb naguinii kuda tahab ja jääb veel õigust ülegi,karistatakse tavaliselt ohvrit.
Parim näide on LE keeld sõita ristmikule punase tulega.Tallinna suurematel ristmikutel rikub seda sätet IGAS TSÜKLIS 3...5 autot vähemalt.Karistamatult.Ja seda seal,kus rikkuja "kinnivõtmine" on lihtsamast lihtsam!
Kui minu kuuldu vastab tõele,siis Eestis on ainult 2 (KAKS) liikuvat "pelengaatorit",mis on võimelised "valedelt" DS20..DC40 tulevat impulssi tuvastada,mis tegelikkuses ei häiri mitte kedagi ega midagi.Ja sedagi ainult siis,kui on teada,kus ja millal "vale" saatjaga koer viibib.Seega lähima 10 aasta jooksul vähemalt võivad koerakasvatajad kasutada seadmeid mistahes võimsusega mistahes sagedustel.Peaasi et kasutajat rahuldaks.Seega jõudu ja jaksu peaga/kätega "jupitajaltele" seadmete näitajate moderniseerimisel minu poolt (y) (b)

Äkki ikka loed selle postituse veelkorra ise üle. Foorumi reeglid punkt 6... kasvõi taustinfona.
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Oeh, Aadu... Ei viitsi jahudagi sel teemal, sest on neid, kellel on olemasolevate seadmetega probleeme. Ja teha oma Eesti asja? Kes selle eest maksab?
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Eik »

Itimees kirjutas:Oeh, Aadu... Ei viitsi jahudagi sel teemal, sest on neid, kellel on olemasolevate seadmetega probleeme. Ja teha oma Eesti asja? Kes selle eest maksab?


Just minu mõte..ja reklaami eest maksab tavaliselt reklaamija !
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Asjahuvilistele metsakutsadele: Ma õppisin ära, kuidas teha isetehtud navigeeritavat kaarti! AGa mis puutub vanasse heasse leviteemasse, siis töötasin välja parema lahenduse, et taastada kaotatud levi probleemi! Ja veel uus uudis kaaludes "Ühe" asjaliku jahimehe palvet: Töötan välja kompaktset süsteemi, mille abil oleks võimalik mobiili abil leida kadunud koera ülesse. Et oleks paari nupu vajutusega sul teada pitsu aadress GPS-täpsusega! Neile, kelle Astro raadiusest kutsa putku paneb. Ja kui ei õnnestu, tahaks teha valmis "Pingijat," mis sarnasel põhimõttel funkaks.

Aga neile, keda huvitab ise-nokitsemine: Osta-leia-saa soodsalt omale nutitelefon LG P500 või odavam luts nutitelefon. Paigalda sellesse MINT R-kioskis müüdava paketi kaart, saad 20€ eest, töötab pikka aega. Installeeri sellesse telefoni Androidwebkey. See tagab sulle kaugligipääsu oma telefonile TÄIELIKULT! Ja kuna jutt puudutab GPS-i, siis ka sellele. Põhimõtteliselt saad teise internetti toetava seadmega (telefon vms) seda LG telefoni juhtida. AGA: Kui sa oled edukalt installinud kõik vidinad, siis eemalda targalt kruvikeerajaga sellised komponendid nagu ekraan, paar liidest nagu vibroalarm jne. Alles jääb paar jullat nagu emaplaat, GPS-antenn, GSM-antenn ja ka loomulikult aku. MÕÕTMED: enam vähem kui tikutops, väiksem kui suitsupakk, paks kui 0.5 cm. Olen avand, uurind ja parandand sellist telefoni (P500), tean. Emaplaadi külge jäävad nupud (3 tk), toide + 2 helinuppu! Aku juhtmed jooda kokku emaplaadi klemmidega. Emaplaadi küljes USB pesa, sealt saad laadida ja "remotescreen" programmiga arvutiga telefoni juhtida. Pole enam ekraani vaja, kuid käivitub ilma ekraanita. Eemalda PIN koodid. Ja voila, ongi sul pisike julla, teibi kokku ja kinnita koera vesti külge, ei kaalu isegi 100 grammi! Ja kui lähed oma teise mobiilse seadmega netti tavalisele lehele, näed viimast fikseeritud GPS-asukohta või kui tahad, lülitad üle neti selle GPS-i ise sisse-välja, millal tahad. Lõpptulemusena oleks sul vajalik teha vaid seda: laadida see nutipakikese aku täis, peaks 3 päeva nii vähemalt pidama. Kinnita koera külge, mine netti (telefoniga) aadressile androidwebkey.com/sinukasutajanimi/ ja näedki, kus kutsa on. Ja härrased, SEE ON LEGAALNE!
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Andrus Michelis »

A kas sa telefone kah eestli keeles suhtlema panna suudad?
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
castro
Postitusi: 47
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:11 am

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas castro »

Andrus Michelis kirjutas:A kas sa telefone kah eestli keeles suhtlema panna suudad?

Android-telefonid räägivad eesti keelt.
Nurga tagant lasksin ja raputasin püssi.
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Andrus Michelis kirjutas:A kas sa telefone kah eestli keeles suhtlema panna suudad?


Oskan ikka, aga Härra Castro, vaata, kas LG Optimus 3D on Eesti keelne? Kas Asus EeePad on Eesti Keeles? Android jookseb peal, aga....
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Sonim XP 3 Enduro, mina ei tea mis seal jookseb.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Hehee, ma pole sellist näinudki, kuid teoorias saab kõigile teksti kuvavatele seadmetele seda teha, ainus asi on selles, et ei tea kivilt firmware üles/allalaadimise käsklust. Vaatasin netist ka, kas keegi on enne seda teinud, ei paista kahjuks. Seega on lihtsam see teema unustada ja loota, et kord saabub õnnis aeg, mil see ametlikult juhtub.
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Andrus Michelis »

A kus selle käsu võiks saada?
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
jyri

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas jyri »

Andrus Michelis kirjutas:Sonim XP 3 Enduro, mina ei tea mis seal jookseb.

Minu SONIM XP 2.1 Spiritis jooksevad sellised asjad,et mitte ainult Eestis,vaid ka Skandinaavias Horvaatias ja Saksas vähemasti on probleeme.Rääkida reeglina saab,aga SMS;MMS; E-mailid jms.ei toimi,kuna "tornide" seadetes tugi puudub.Mina võtsin muuks kui kõneks nn.nutitelefoni aga SONIMit kasutan seal,milleks ta oma põrutus-ja veekindlusega loodud-jahil! Ja olengi õnnelik!
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Soomlastel selline tore lahendus kasutusel http://ultrapoint.fi/
Ehk leidub ka meil keegi asjatundja, kes sellise lahenduse ka meile kättesaadavaks teeks?
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Üllar Tamm kirjutas:Soomlastel selline tore lahendus kasutusel http://ultrapoint.fi/
Ehk leidub ka meil keegi asjatundja, kes sellise lahenduse ka meile kättesaadavaks teeks?

Jahikauba poest mine osta.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Aga minu lahendus nii töötabki, AGA on kompaktsem. Iseasi on see, et minu lahendus kasutab Google Mapsi fotot veebilehel, seega kuvatav iga internetti toetava seadmega, ka pihuarvutiga. Selle lingil oleva toote miinus on see (tean inimest, kes seda kasutab), et see eeldab kahes kohas toimivat GSM-levi, eelkõige ikka EDGE-HSPA oma. Kui ei, siis istu ja oota, kuni peni jookseb kohta, kus on levi, kui ei jookse, pole koera kuskil või ise satud leviauku. Sageduse tõttu võib esineda seetõttu häireid. 900/1800/1900 Mhz-i on ikka erinev Astro omast (151-156). Füüsika tunnist meenub ju, et mida madalam levi, seda põrkavam. Olgu selline ikka tagavara lahendusena, mitte esmane lahendus. JA ühe eest maksad siiski SMS-tasu, teise eest mitte. Kumb tuleb odavam ent praktilisem? Teoorias Oomipoe abiga võiks ise ju sellise ehitada, kuid nagu minuga seonduv praktika on mulle näidanud, et inimesed armastavad mult töid tellida, aga ei taha siis maksta...
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Itimees kirjutas:... Iseasi on see, et minu lahendus kasutab Google Mapsi fotot veebilehel, seega kuvatav iga internetti toetava seadmega...

Selleks, et pisikesel telefoni ekraanil Google Mapsi foto abil orenteeruda, peab enne oma jahimaade pildi päris detailselt pähe õppima :lol: Mina seda küll ei suuda :oops:
Minu jaoks on sümpaatne Ultrapointi poolt pakutav võimalus ka jahikaaslaste asukoht kaardile saada. Samuti ei ole nende rakendusel levi max ulatust nagu Astrote puhul. Kahjuks nende rakendus Eestis veel ei toimi. 2010 sai Riihimäel meestega pisut juttu puhutud, siis polnud neil veel erilist huvi meie pisikesele turule laieneda.
Suletud