Teeks ühe ürtuse? Ettepanekud oodatud.

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Mis siis vahepeal selgunud.

1) Võimalik, et ei pea majutuse ja olemise teemal Tartusse tulemagi vaid Intul on Konguta vallas elamine. Saaks seal siis olla (vesi kaevust, puupliit, nagu ikka seal, kus üritusi teinu doleme :)).
2) Aeg on ndiselt lahtine. Algsed idee genereerijad on avaldanud arvamust, et novembri lõpp sobiks paremini. See oleks siis vähem kui nädala pärast. Seega, gallupit ei hakka tegema, aga kirju ootan küll (ja paari päeva jooksul), et nov viimane nädalavahetus või dets esimene? Hetkel on arvamused läinud kahte leeri just aegade sobivuse teemadel. Lugu muidugi selline, et koeraomanikel kipub novembri lõpp paremini sobima. Ajaliselt aga tundub dets parem olevat. Seega, nüüd siis paar päeva huviliste arutelu ja siis tuleb juba kindel variant.(ps. Sagadis saab käia ka pärast avamist :))
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

ühine urujaht

Postitus Postitas jorr »

Oleks hea, kui just urukoeraomanikke ja koeri ka ikka tuleks rohkem siis õpiks neid radareid kõik kasutama.Paistab väärt asi olema.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Nov 24 25 26 sobib koeri oleks vaja võimalikult erinevatest tõugudest,
ma ise olen näinud ainult terrierite tööd urus,taksist ei tea midagi oleks huvitav näha.
Dog and man are truely partners in the hunt.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Sobiklik aeg 24,25,26. Kaasa saaks võtta pikakarvalise taksi
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

ühine urujaht

Postitus Postitas jorr »

Koeratõuge pakuks välja urujahiks taks(kolm liiki põhilised vastavalt karvale) ja terjer(ka mitu liiki) need meil enamlevinud urukoeratõud.Endal on olnud tegemist takside ja foksterjeritega.Aga kui kellegil mingi haruldane tõug oleks ju huvitav küll näha.Isegi praegune e-hagijas on mul urgu tükkinud ja krt teb kuidas ta seal end ringi pööras aga välja tuli.Urge leidub,kaks lugu on kährikuga aga kahes ei ole päris kindel mis sees on ning üks värkelt kraabitud ka ei oska täpselt ütelda ning ühes võib olla mäger.Kolm urulugu on riigimetsas ja seal pole vaja kellegi käest eraldi kaeveluba ka võtta.Kinni tuleb kaevik nagunii pärast ajada.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Mina tulen patterdalega kohle kui vähegi võimalik,radarit olen ka vist kõige kauem kasutanud ja mul vähe teine mudel kui ülejäänud saab võrrelda.
Dog and man are truely partners in the hunt.
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

ma tuleks ka kui saab :lol: koera ja radarit kahjuks pole, küll aga võin abiks olla kaevamisl :P
julged teha, julge ka vastutada...
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

sobiks 25;26, kaasa võtaks oma sileda foksi, pole teda veel urus rebase-kähriku peal katsetanud, kobrast võtab urust hästi ja kährikut metsas ka.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Nüüd siis selline lugu (nutke või rõõmustage), et üritus toimub natuke rohkem kui nädala pärast 25-26 november. Ma loodan, et Jorr saab paari päevaga juhatuse tasandil asja paika, et oleks ikka teada kus me ringi siblime ja tegutseme ning sea-põdrajahile jalgu ei jää.

Residents tuleb siis Intu poolt (kui ma ei eksi, Intu, ole hea, tee sel teemal mingi postitus).

Jaht toimub Konguta maadel. Olemine ka konguta vallas.

Maksumus - peaks olema 25 krooni tuusik. Muudel teemadel nagu ei hakkaks reparti tekitama... kui just toit. Aga ma mõtlen, et jahimeestel on käepärast paremat pala kui poest saada võib, st, mingit liha, mingil kujul (vorst, konserv, marineeritud, niisama (hea oleks maitsestatult) v6i juba eelnevalt valmistatud). Samuti võiks kaasa haarata keelekastet (ka selleks puhuks kui kaevamine käsil ning vesi otsa eest tilkumas). Teeme siis olemise kohas ühise kokkamise, kõige muu kõrvale ning nagu kogemused näidanud.. puudu pole kunagi jäänud :D (ma ise mõtlen, et orgunnin supi poole).

Kogunemine... asukoht läbirääkimiste järgus. Kusagil Konguta maadel peaks siis kokku saama. Jorr, äkki Hendrik organiseerib loablangid valmis, et selles valdkonnas mingit jama poleks. Kaart tuleks joonistada (kui Jorri ja Intuga konsulteeritud, siis katsun selle interneti riputada).

Magamiseks kaasa mingi madrats ja magamiskott. Toitumiseks nõud. Mõned püssid tuleks ka kaasa võtta, rebase puhul suht kindlasti vaja. Labidad... kui kellelgi mõni tore kaevamisvarustus, võtke kaasa.

Kogunemise võiks teha kell 9.00.

Programmis siis hetkel jaht ja hilisem olemine. Kui kellelgi lahedaid vidinaid, õppematerjali jms, mida teistelegi demoda, siis võib kaasa vedada (arvan, et telekat, projektorit jms seekord pole).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Mina võtan kogu urujahi arsenali kaasa
Dog and man are truely partners in the hunt.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

urujaht

Postitus Postitas jorr »

Kui nime kirja paned, siis anna ka koerast teada ja kui mitu koera,siis teeme mitmes pundis,mis me kõik ühe uru juures vahime.Pealegi ei tohiks kahte koera ühte urupessa lasta,sest hakavad teineteist segama aga jahti tahavad ka koerad saada ja mitte vähem kui sina ise.Kui tuleb mitu koera siis ma ehk enda oma ei võtagi kuna tükib võõraid hammustama aga urutööd teeb.Radar kindlasti ja on ka pikema varrega tugev labidas.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Samal nädalavahetusel ka trofeede näitus Sagadis!!!
Kas tuleb jaht???
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Trofeenäituse avamine nädalavahetusel. Näitus ise kestab pikemat aega. Antud juhul tuleb teha valik. Hilisemaks ka lükata ei saa, sest hetkel on november palju rohkematele sobimas, ja nende hulgas enamus urujahikoerte omanikud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

urujaht

Postitus Postitas jorr »

Asi niipalju edasi nihkunud,et jahtkonnavanema luba olemas.Nüüd aint põidlad pihku,et ka külma teeks ja kährik urgu läheks.Muidu peame laskma Kakukesel lõksuga enne kähriku kinni püüda ja siis urgu kupatama, või on vabatahtlikke kährikut asendama. :D
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Probleem!

Asi siis selles, et Intu on nov nädalalõpul ära, seega, tema elamine langes ära. Tartu elamine on ka sel ajal kinni, nii et head olemise varianti nagu ei olegi. Uurin kiiresti puhkemaja teemasid. Mingi variant on 150 krooni inimese kohta lisakulu. Poleks vast nii hull, ja seal saaks (ma arvan, et lisatasu eest) sauna kah. Nüüd on vaja teada, et palju selliseid inimesi on, kes antud teemaga päri oleks?

Lisaks kiire emhi uurimine, et mis ilmaks lubab (loodetavasti tuleb külma)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta