Koprajahi paat
Koprajahi paat
Kas on kellelgi aimu kust saaks või teha lasta minipaadi kopratiikidel ukerdamiseks. See oleks selline küna alla 2 m pikk ja 1 m lai, plastikust ja vahuga täidetud seintega, et oleks uppumatu ja nii kerge, et üksi jõuaks seljas tassida vähemalt mõnisada meetrit läbi võsa. Põhimõttelt oleks hea selline nagu http://www.sharkline.ee/index.php?paat-windy
kuid minu jaoks on see natu suur, autosse sisse ei mahu ja katusele ka liiga pikk ning tassimiseks paras kahele mehele.
kuid minu jaoks on see natu suur, autosse sisse ei mahu ja katusele ka liiga pikk ning tassimiseks paras kahele mehele.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
-
- Postitusi: 2419
- Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm
Nende kompressorikestega võib halliks minna. Parim lahendus on see tavaline väike pump minema visata ja osta lõõtsa tüüpi pump. Sellega saab päris eduliselt. Ise olen mõelnud, et eduliselt võiks hädas aidata väike kummikas (kui midagi vette lasta). Sellise paneb suuremasse pagasnikusse ka ära kui viimane on täis puhutud.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Nende kompressoritega, mis hobuhallis ja selveris jms kohtades müügil on ei ole loomulikult midagi teha. Pingemuundur 12v-->>220v pluss korralik tööriistapoe päritoluga kompressor puhuvad 1-2 inimest kandva kummipaadi heal juhul 30-60 sekundiga täis, veidi suuremale läheb kuni 3 minutit. Rahaliselt tuleb odavam kui 8 K paat, 2 K katuseraamid, lisaks saad nii kompressorit kui muundurit veel paljudel lisaotstarvetel kasutada.
Kasutusmugavus vees on kummipaadi ja plastikpaadi puhul muidugi jälle selline asi, mida väga võrrelda ei taha.
Kasutusmugavus vees on kummipaadi ja plastikpaadi puhul muidugi jälle selline asi, mida väga võrrelda ei taha.
Ärge ajage soga kummipaadist, sellega saab ju veekogudel käia, mitte kopratiigis, kus veepinnal igal sammul terava otsaga roikad püsti. Laupäeval kobrast ära tuues ajasime plastikpaadi roika otsa nö karile, hulk aega ei saanud paigast liikumagi, kõigutsime ja tõukasime kõrval asuvast jämedast puust kuis jõudsime. Kummipaadi rebib lihtsalt puruks, lisaks ka see õhuke jää praegu.
Kummipaat mul on ja sellega käin kalal ikka normaalsel järvel. Ei ütle. et ta mingi väga õrn asi on, aga sellistesse tingimustesse, kus kobras elutseb ei sobi.
Kummipaat mul on ja sellega käin kalal ikka normaalsel järvel. Ei ütle. et ta mingi väga õrn asi on, aga sellistesse tingimustesse, kus kobras elutseb ei sobi.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
- Istuv Sõnn
- Postitusi: 61
- Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm
22LR kirjutas:Metall ja plastikpaatide suureks miinuseks see ,et pole helikindlad,kobisema kipuvad.kui just allavoolu ei triivi.On keegi proovinud kummimatti helisummutamiseks kasutada?
Mõla... kasutage mõla. Meil Mossega see teema, et üks Optimisti tüüpi asi ja ikka mõlaga, mõne aja pärast saab sõuda päris vaikselt. Juhtub sedagi, et pardist mõõda sõidetud ja alles siis see lennus. Aeru paadiga vaata ikka, et lähedale saad.
Kanuu, ka proovitud asi. Liigub ka hääletult, kiirelt, roostikus väga hästi. Juhul kui nt part rootukka lastud, siis kammi ainult läbi. Miinus... ega üksi mitu sada meetrit vedada ei jaksa. St. liiga tülikas. Ja pole ka just eriline roigastelaev. See alus, mida Honkomees kirjeldas, oleks ikka vägagi ideaalne.
Kummipaadiga ka sellistes kohtades rallitud, mugav jah, aga nagu juba öeldi, ega väga vastupidav just pole. Paikamine ka lõbus... aga...
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...