Kõrgessaare jahtkond

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Kõrgessaare jahtkond

Postitus Postitas tiit0001 »

Meie jahtkonna koduleht on http://www.zone.ee/kjahtkond Soovitan vaadata :) , ootan kommentaare 8)
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Jahikalender on vana ja pilte on kehv vaadata, aga muidu täitsa OK.
Avalehel võiks olla jahtkonda tutvustav jutuke ka.
Viimati muutis Jahimees, E Veebr 13, 2006 3:04 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kas tuleb jaht???
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Kõrgessaare jahtkond

Postitus Postitas jorr »

Mis seal ikka,esmamulje on piltide järgi võimas aga nagu ikka, kes otsib, see leiab ka vigu.Esiteks see,et Jägermeister on kapis väga alla riiulile pandud,pikemal mehel ei torka kohe silma ja paistis poolik pudel ka olema,sellise võimsa maja löövad püsti aga korralikku pudelit ei jõua enam osta. :D Ja kuidas sellise maja ülalpidamine rahakotile mõjub, või maksab Villu riigi kotist?A häkki on mingi kullakotiga meeste punt koos, siis minusugune paljasjalgne võib aint korstnast tulevat suitsu nuusutada.Ega jah, rikkus pole ju häbiasi ja minu muljed vist ikka kadetusest tulevad aga härge te naabritele saarlastele sellist rikkust näidake,nemad naljavennad ja naeravad endil kõhud haigeks.
noorus on ilus aeg
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Tore kui sellised ruumid valmis suudetakse ehitada. Iseküsimus muidugi selles, et palju sellest kompleksist ka oma külamehest jahimehele kasu on. Ülalpidamiskulud tõenäoliselt suht- suured. Kas oma mees saab ruumid tasuta või on võrdsustatud turistiga? Samas ka "hiidlane" :lol: tahab "võid" :oops: leiva peale ja loodetavasti asi ka ennast äriliselt ära õigustab.
Loogiline mõistus ütleb, et pelgalt enda seltsielu edendamise koha pealt võetuna sellist kompleksi valmis ei ehita ning üleval ei pea. Seega turistid ahoi....
ikka lõbusalt
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kahjuks jäi arusaamatuks, et mis teemal komme oodatakse.
Ma võtan omale vaba voli kommida siis mida iganes. Kui jahimajast rääkida siis see on võimas. Piriseks vaid lehe enda kallal. Pildid on liialt suured netis esitamiseks. Ebamugav on kerimisriba või hiire rullikuga neid lapata. Kui kord albumisse sisse oled läinud siis sealt ilma back nuputa tagasi ei saa. Võiks olla link esilehele vms. Ise olen küll teinud selliseid lähikaadreid, aga suuremale publikule esitamiseks need hea mõte pole (hirv siruli, oks suus, pilt peast või siis nülitud läikiv rirvepea). Vaatasin liikmete nimekirja, üllatus, kas teil tõesti kaks meest kellel ühel per. nimi Holtsmann ja teisel siis ühe n`ga Holtsman? Positiivne üllatus oli foorumi olemasolu lehel. See vist eeskätt oma pundi meestele mõeldud?
Loodan, et minu pirinast oli kasu, et leht veel paremaks teha.
Kivi kotti!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Suhteliselt vaadatav leht, aga parem on hot.ee peale tõsta.
Zone viskab selle tüütu kitlis homovanamehe kogu aeg ette :)
Hundist toakoera ei saa.
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

Jahimees kirjutas:Jahikalender on vana ja pilte on kehv vaadata, aga muidu täitsa OK.
Avalehel võiks olla jahtkonda tutvustav jutuke ka.

Jahikalender on võetud http://www.ejs.ee kodulehelt, kui minu oma on vana, pöörduge Eesti Jahimeeste Seltsi poole, kuid minu teades ei tohiks see vana olla :M
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

kakuke kirjutas: Ise olen küll teinud selliseid lähikaadreid, aga suuremale publikule esitamiseks need hea mõte pole (hirv siruli, oks suus, pilt peast või siis nülitud läikiv rirvepea). Vaatasin liikmete nimekirja, üllatus, kas teil tõesti kaks meest kellel ühel per. nimi Holtsmann ja teisel siis ühe n`ga Holtsman? Positiivne üllatus oli foorumi olemasolu lehel. See vist eeskätt oma pundi meestele mõeldud?

Ma olen juba sorteerinud välja "verised" pildid. Aga päris ära jätta nagu ei saa, kuna ta on jahtkonna leht ja kus on jahiteemalised pildid, peaks igaüks ise arvestama, et seal võib olla ka veriseid pilte. Perekonna nime parandus on kohe tehtud, see on kodulehe tegija "näpukas", suured tänud seda teavitamast. Foorum koosneb kahest osast, Jahtkonna sisene ja avalik foorum, avalikus foorumis saab postitada ilma registreerimata.
Viimati muutis tiit0001, E Veebr 13, 2006 4:06 pm, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

aivar00 kirjutas: Ülalpidamiskulud tõenäoliselt suht- suured. Kas oma mees saab ruumid tasuta või on võrdsustatud turistiga?
Loogiline mõistus ütleb, et pelgalt enda seltsielu edendamise koha pealt võetuna sellist kompleksi valmis ei ehita ning üleval ei pea. Seega turistid ahoi....

Jahimaja peetakse üleval välja rentimise rahaga, kui seda ei kasutata, ei ole ka kulusid. Oma mees ei saa rentida ruume päris tasuta, sümboolne tasu tuleb ikka, aga päris turisti hinda omadele meestele ikka ei tule.
Viimati muutis tiit0001, N Veebr 16, 2006 3:35 pm, muudetud 1 kord kokku.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

kõrgessaare jahtkond

Postitus Postitas jorr »

Kuidas sellest nüüd aru saada, et omad mehed ei saa päris tasuta rentida.Kui jahipäev on ja meestepunt kokku tuleb,kas siis iga mees maksab või?Ja pärast jahti kui maksa tehakse, tuleb uuesti maksta või?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Re: kõrgessaare jahtkond

Postitus Postitas tiit0001 »

jorr kirjutas:Kuidas sellest nüüd aru saada, et omad mehed ei saa päris tasuta rentida.Kui jahipäev on ja meestepunt kokku tuleb,kas siis iga mees maksab või?Ja pärast jahti kui maksa tehakse, tuleb uuesti maksta või?

Ei ei, mitte jahipäeval, siis kui jahimees tahab teha jahimajas isikliku peo, siis ta peab selle eest maksma. Ma väljendasin ennast ebatäpselt :oops:
Kasutaja avatar
Jahimehe naisuke
Postitusi: 50
Liitunud: R Dets 03, 2004 12:23 pm

Postitus Postitas Jahimehe naisuke »

Küsisid, mida parandada?

Kiire pilk rubriigile "Pildid"
sõna "jahilkäik" võiks ära parandada.

Tutvustuses "väligrill" samuti kokkukirjutatuna.

Firma jaht?? ehk pigem siiski jaht firmaüritusena?

Maja üldpilt puudub - kuid võiks olla, on peauks ja grillimise katusealust ju igast võimalikust nurgast.

Piltide formaatimisest oli juttu. Leian, et jahipiltidele võiks panna pisutki informatiivsemad pealkirjad kui fotoaparaat seda teeb. Vaatajalgi huvitavam. Kasvõi suhteliselt viletsa kvaliteediga pildike, kus seisab üks natuke hundimoodi elukas - on see husky, sorus sabaga läänesiberi laika või vana Võsavillem isiklikult??? Lähivõtteid vereloigus loomast mina ei paneks. Ja lumepeal tehtud pildid võiks natuke puhtamaks retusheerida.. Nülitud pealuud võiks eksponeeritud saada ikka peale vääristamist. See siis minu "naisemõistusega"

Maja on teil tore! Vääristatud trofeed seintel - uhke värk ;), planeering ja teostus suurepärased!
Teoorias tugev ;)
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

Jahimehe naisuke kirjutas:Tutvustuses "väligrill" samuti kokkukirjutatuna.
Maja üldpilt puudub - kuid võiks olla, on peauks ja grillimise katusealust ju igast võimalikust nurgast.
Piltide formaatimisest oli juttu. Leian, et jahipiltidele võiks panna pisutki informatiivsemad pealkirjad kui fotoaparaat seda teeb. Vaatajalgi huvitavam. Kasvõi suhteliselt viletsa kvaliteediga pildike, kus seisab üks natuke hundimoodi elukas - on see husky, sorus sabaga läänesiberi laika või vana Võsavillem isiklikult??? Lähivõtteid vereloigus loomast mina ei paneks. Ja lumepeal tehtud pildid võiks natuke puhtamaks retusheerida..

Väligrill parandatud, maja üldpilt on meil sellest ajast kui ta ehitati, see ei sobi, aga albumitega ma vaatan mis saab teha, ma räägin kodulehe tegijaga, äkki ta teeb seda paremaks, pilte surnud loomadest ainult mõned, see peaks nagu käima jahi juurde.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kellele ei meeldi kütitud looma pildid võiks näiteks mingit naistekat sirvida. Kodanikud see on jahiseltsi lehekülg. Kütitud uluk vähemalt mulle küll seostub eduka jahiga ja kes verd ei kannata, see tegeleb muude asjadega. Ei pea siin vigisema. Minul omal ka kodus naine, kes heameelega ei vaata kütitud ulukit, kurb on iga lastud repsi ja kitse juures. Liha aga paneb nigu vana mees. Samas ei vigise siin. :D

Väga pro lehekülg on. :A Väga kõvad kritiseerijad võiks mõelda, mis omal kõrvale on panna! Piltide vaatamine vast jah sutsu ebamugav.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Kõrgessaare jahtkond

Postitus Postitas jorr »

Omal oleks kõrvale panna vagun, mis just jahi jaoks, mitte pidude panemiseks või turismiäriks.Aga meie ka vaesemat sorti tavajahimehed ja vaesus on ju nüüd ikka häbiasi küll.Luksusega vaielda nagu ei sobi.
noorus on ilus aeg
Vasta