jahiteemalised arvutimängud

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Istuv Sõnn
Postitusi: 61
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm

jahiteemalised arvutimängud

Postitus Postitas Istuv Sõnn »

on keegi mõnda mänginud ja aldis hinnangut andma?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jaht arvutimängus

Postitus Postitas jorr »

Kui ikka päris haigusega kodus olin siis sai neid mänge proovitud küll.Mäng ikka mäng, nii linnulaskmine,pardijaht kui märkilaskmine ja hirve-sokujaht aga arvan, et pärisjahile need mängud küll midagi praktilist ei paku.See tähendab, et midagi kasulikku jahi jaoks nad ei anna aint hasarti tekitavad nagu tänapäeva mänud ikka ja ajaviiteks head küll.Ei õpeta need mängud püssi käes hoidma ega lindu-looma õigesti sihtima aint see võistlusmoment.Ning võitjateks tihti lapsed ning just sellised, kes elus püssi pole näinudki.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Istuv Sõnn
Postitusi: 61
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm

Postitus Postitas Istuv Sõnn »

ei seda muidugi.olen sinuga täitsa nõus.aga vahel lihtsalt tahaks halva ilmaga toas istuda,mõnus ahjusoe tuba, ja arvuti taga mõnda mängu mängida.oskad äkki öelda, mis mängu mängisid ja kust said.olen kuulnud ka "deerhunter'ist" midagi.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahimängud

Postitus Postitas jorr »

Päritolu kohta ei oska midagi rääkida,mängud poisi toodud ja ei ole pärinud.Kui Tartu inimene oled siis saaksin sulle neid anda aga seda arutame ehk privas.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewtopic.php?t=600&highlight=hunting+unlimited
Siin on kah mängudest natuke kirjutatud!

Muidu ise olen mänginud "Deer Hunter 2005 season".See on päris normaalne mäng,kuigi muid loomi võiks kah olla,peale hirvede!!
Viimati muutis Anti, N Sept 07, 2006 3:11 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Istuv Sõnn
Postitusi: 61
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm

Postitus Postitas Istuv Sõnn »

aitäh
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Hundist toakoera ei saa.
Vasta