Uluki otsija

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Uluki otsija

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Olen hiljaaegu registreerunud seepärast võtaks uuesti teema siin ülesse (vaata toote foorumit). Sain meili kus pakutakse mingit täiustatud ulukiotsija mudelit,asi pakub huvi.Tahaks ikkagi teada,mis asja tegelik väärtus on.Reklaam on palju lubav(töötavat isegi vere jäljele)!?Nagu toote foorumist lugesin on toodet välitingimustes katsetatud inimkeha peal(Traker vist kirjutas) Asi tuleks ikka tõelisel loomal või ulukil järel proovida,näiteks koer,kits(kõik metsatukad teisi täis),minu pärast võiks isegi lehma põdra asemel kasutada ja verejälje prooviks ka järel(minu poolt oleks veri).Kahju,et väli katsetest ilma jäin.Kui asja annaks veel korraldada, võiksin üritust Järvamaal promoda.Usun,et huvi on.Olen kindel,et paljud jahimehed ei tea neist arvuti foorumitest midagi.Mida üldsus asjast arvab?Kui reklaam on õige,siis oleks ju koer taskus,või kuidas?Jahikindlustus igatahes!?
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

ulukiotsija

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Vaikus,antud teemal!? Ei tea kas kedagi ei huvita,või pole kogemustega kaasarääkijaid?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Ma siin ka pikkisilmi ootan.Mina lõpetan selle toote müügi mai kuuga ära ja sellest see vaikus minu poolt.Kuidas asi töötab ja väikse ettekujutuse saad siit http://www.marandi.fie.ee/jahipaun/ulukiotsija.html.Kui soovid käega katsuda ja uurida,siis olen lahkelt nõus aitama,aga sellisel juhul pead Viljandisse sõitma ja mingi aja kokku leppima.
Kasutaja avatar
4x4 Urukoer
Postitusi: 89
Liitunud: E Nov 24, 2003 7:19 pm

Postitus Postitas 4x4 Urukoer »

Ehk keegi oleks nii kena ja ütleks mulle milline võiks selle aparaadi hind kahh olla?
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Kas keegi foorumikülastajatest on omale soetanud vastava aparaadi või kas seda toodet üldse eestis maha müüa suudeti :?: Oleks tõesti tore kui saaks kellegilt kommentaare kes on seda pidevalt kasutanud.
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mul kasutusel olnud erinevaid mudeleid ja proovinud neid juba mitu aastat.Müünud olen ka päris mitu tükki,negatiivset tagasisidet pole olnud.Momendil kasutan Pro versiooni millel enamus seadistusi automaatselt paigas.Asja headusest saab aga alles siis õige maigu ,kui ... minevast jahist lõpuks asja saab ja lastud uluk metsa ei jää või kui aparaadi abil mõne liikuva eluka leiad. :D
Y60 Patrol GR
Postitusi: 32
Liitunud: L Jaan 29, 2005 10:26 am

Postitus Postitas Y60 Patrol GR »

Tere mul oleks tõsine huvi selle instrumendi vastu,kui võimalik võta teema jälle päevakorda.
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

Postitus Postitas metsamees »

mis selle hind võiks olla?
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Meil ühel mehel juba mitu aastat selline vidin olemas.Sotti ei ole siiani saanud.Nimelt kipub lagendikel päikese poolt ülessoojendatud puid ja lagedaid kohti näitama.Kel huvi katsetada võib selle ca.3000.- eest endale soetada.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Jah ,see häda tal on,põhimõtteliselt on ta ju andur,registreerib soojuskiirgust.Õige kasu on tast vast siis,kui õhtul hämaras lased ja siis otsida vaja.Praegu norm,lumi maas,aga mõni aeg tagasi ikka üsna kiirelt läks pimedaks.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Trucker, Sul vist oli see riistapuu olemas. Midagi reaalselt oled sellega ülesse ka otsinud?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Ulukiotsija

Postitus Postitas jorr »

Feenil oli vist ka olemas,igatahes nagu pakkus müüa teist.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ei ole mul seda olemas olnud, tuttaval oli. Tema ise foorumlane ei ole ja siis ma panin kuulutuse lihtsalt.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

kakuke kirjutas:Trucker, Sul vist oli see riistapuu olemas. Midagi reaalselt oled sellega ülesse ka otsinud?


Vat sellega on täpselt nii,et vajalikul momendil pole kaasas,kas jäi koju või autosse ja siis ei jõua ennast ära kiruda. :lol:
Aga selline riist ta ei ole,et nüüd lähen ja ütlen 100% ,et mehed siin teeme aju.Seda vastutust ei võta,et paarkümmend meest välja ajad.Ta on selline individuaaljahil kasutamiseks,kas siis lastud looma otsimiseks või liikuva objekti tuvastamiseks.Üksi on sellepärast hea,et kui mehi rohkem,siis on kõik kärsitud,aga otsijaga on vaja rahulikult asja ajada.Omaette sahistad ja ... .
Ma ei tea,kui konkreetseks seda pidada,kui faasanijahil ütlesin,et seal tee ääres midagi on. :D Hiljem tõusis sealt lind lendu ka.Tookord oli veel ilma ka selline otsijavaenulik.
Aga fakt on see,et tahab harjutamist ja natuke kogemust.Praegu hea harjutada,päike ei sega ja õhk jahedam.
Ega sihik ka ise ei lase,ikka meest taha vaja. :D
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Mehed,ma ütlen teile,võtke omale koer!Koju ja autosse teda unustada ei saa(ta lihtsalt tuletab ennast ise meelde)ja päikesest soojendatud puid ka taga ei aja.Koeraga jaht on palju elamuslikum,kui ulukiotsijaga.Muuseas,koeri on siin kiidetud küll aga ulukiotsija kohta on kiidusõnad õite kasinad,kui mitte öelda vabandavad.
Vasta