Eilne (27.09.2007) "Reporter" Kanal 2'es

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Eilne (27.09.2007) "Reporter" Kanal 2'es

Postitus Postitas Eik »

Kena ja positiivne lõik oli tehtud jahimeestest, kus "Kaupo" kirjeldas nats võistluspüssi koos summutiga ja "Feen" oli ilusti "pliidi" ette jutustama sätitud. Tegemist oli siis üritusega Metspahr. Mulle meeldis, kajastataks aga rohkem jahimeeste tegemisi positiivses valguses !! :D
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Oli tõesti hea positiivse tooniga lugu ja suur :A neile meestele, kes Reporteri kohale suutsid tuua. Eriti meeldis mulle sissejuhatus, kus seletati, et harjutamine on hädavajalik looma kiireks ja piinadeta surmamiseks. Annab kõrvalseisjale tugeva signaali, et jahimehed on eetilised tüübid. Ka Feeni kokkamislõik klipi lõpus oli ülihea idee, jättis sellise mõnusa kogupere saate mulje ja tõmbas tugevasti relvade ja tapmisega seotud tonaazi alla.

PS. Nüüd, kui nii Kanal2 kui TV3 on saanud loa uue telekanali avamiseks, tasuks äkki pakkuda neile ideed kalameestele ja jahimeestele mõeldud saate produtseerimiseks? Seda võiks toota Filmimees või kes iganes. Kui jahimehi on 14 000 ringis ja kalamehi kordades rohkem, siis auditooriumi, kes saadet vaataks ja kellele reklaami teha, peaks olema omajagu. Ühtlasi oleks see ka kanaliks jahimeeste maine päästmisel.
Viimati muutis kraavik, R Sept 28, 2007 8:23 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Saatelõik jättis ikka väga hea mulje jahimeestest meedias senikirjeldatu kõrval - nagu päikesekiire välgatus tumedate pilvede vahelt.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Saade ka minu silmis hea,kuigi rohkem tiirumeestele mõeldud vist.Feen aga ikka tasemel ja paistis hea retsept olevat metsloomaliha jaoks.Aga tõesti,võiks ju jahi- kalameestele mingi saade jooksta pidevalt teles.Osoon nati nagu oleks aga seal rohkem seda üldist juttu.
noorus on ilus aeg
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Kohe näha, kes eile jahil ei käinud :lol: :lol: :lol:
Aga sellesse eraldi saatesse ei tasu eriti loota. See 14-15000 jahimeest on nii tühine number, et selle jaoks ei tee keegi mingit saadet. Kui vaatate vaadatavuse edetabeleid, siis TOP 20s on saated, mille vaadatavus on 170000+ vaatajat. Ja TV3 nagunii seal ei kohta ja veel vähem hakkavad nad siis tegema saadet 10000 inimese jaoks(kõik ikka ei vaata või siis ei saa vaadata mingil põhjusel). Osoon on ja jääb selleks saateks, kus jahindust kajastatakse.
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Annaksin selle saatelõigule jahimeeste maine parandamiseks hinde 3, ehk rahuldav.
Häirisid saatejuhi poolt hiljem pealeloetud ironiseeriv ja üleolev kommentaar Kaupo summutijutu juures " ohhhooo kus nüüd ütles - mürareostus" ja Feeni jutu taustaks olevad samasuguse alatooniga kommentaarid stiilis "kas sa MEES ei arva, et sellega on nii või naa"
Tekkis vägisi paralleel loomakaitsehulludest olevate saatelõikudega, kus sama tooniga kommentaarid oleksid olnud mõeldamatud ja kõlanud lausa pühaduserüvetamisena. Neile kiidetakse ja koogutatakse miskipärast kuulekalt kaasa...
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Postitus Postitas KeegiVeel »

Mina ses lõigus suurt positiivsust ei näinud, saatejuhi pidevad kommentaarid olid nagu mõnitamiseks. A see on minu arvamus.
Austage ka teisi jahimehi!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Mis vähemalt minu osasse puutub, siis olid nad lõiganud välja mingi osa sellest tegemisest (loogiline ju), ja seal vahel olnud arutluse lugesid ohoo stiilis küsimusena peale. Kõik need teemad ja küsimused võtsin kokkamise käigus ise läbi :) arvan, et Kaupo osas oli täpselt sama lugu, et tema enda jutt pandi küsimuse vormi.

14.sept hommikul oli Kukus 5 minutit klippi, kus pajatasin algavatest ja käivatest jahtidest ja katsusin maaomanikud-jahimehed teema paari sõnaga kokku võtta. Seal käib asi sama moodi, et enam vähem pajatame enne läbi, mis ja kuidas, ja siis selle põhjal tulevad saatejuhilt küsimused.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Heh, väga tore oli, trehvasin ka nägema. Igati tubli saavutus, Kaupost saab varsti jahilaskespordi telenägu. Olen ikka imestanud, kus kohast Arles energiat ammutab, et kõigega tegeleda jõuab. Et tele kohale saada, selleks pidi ikka kõvasti punnitama. Tubli!
Feenile aitäh leivanipi eest, katsetame järgi teha.
Kui mõelda, et millises saates oleks õige koht jahindusalasel saatelõigul, siis peaks see olema Maahommikus, muidu seal ainult ühepoolne jahimeeste tümitamine käib, kuigi tegelikult jahipidamine on üks osa maaelust tänapäevani.
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Postitus Postitas KeegiVeel »

Mina isiklikult soovitaks saateks Osooni ja sinna paneks Tõnissoni rääkima põtradest, samas peaks olema ka esindatud metsandussektor ning jahindussektor, selline koostööfoorum (kui vaid madinaks ei läheks). See oleks vast hää näide jahinduse vajalikkusest. aa see puhtalt minu visioon. Kunagi oli saade erametsaomaniku kool, aga seal vist on olnud ulukikahjusustest juttu ning isegi meile, jahimeestele, positiivses valguses. Sest miskipärast ka metsaomanikud ei tea seadusandliku poolt eriti hästi, enamus vaid karjuvad, et mets on hukas, jahimehed ei tee tööd, samas endal puuduvad isegi kasutuslepingud jahiseltsidega... igaljuhul mõtlemisainet.
Austage ka teisi jahimehi!
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

KeegiVeel kirjutas:Mina ses lõigus suurt positiivsust ei näinud, saatejuhi pidevad kommentaarid olid nagu mõnitamiseks. A see on minu arvamus.


Tõesti olid kommentaarid nõretavad sarkasmist. Mehed olid ekraanil erakordselt positiivsed ja väga tore oli seda vaatada.
Vasta