Lemmikloomaregister

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma juba pool aastat üritan sinna Lemmiklooma registrisse koera kanda, aga siiani lood sellised, öeldakse, et asi mujal kui Tallinnas veel ei toimi, pole blankete jne. Seega... kannaks registrisse küll, aga natuke keeruliseks see asi tehtud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Feen kirjutas:Ma juba pool aastat üritan sinna Lemmiklooma registrisse koera kanda, aga siiani lood sellised, öeldakse, et asi mujal kui Tallinnas veel ei toimi, pole blankete jne. Seega... kannaks registrisse küll, aga natuke keeruliseks see asi tehtud.

no ei tea, mul võru tõpratohtrid omal ajal kui kiibistasid, nii kandsid ise ka lemmikloomaregistrisse ja kasseerisid selle eest korralikult. Väitsid et ilma registrisse kandmata ei kiibistata? Sain ka esimene aasta sealt mailiga mingeid meeldetuletusi, umbes et aeg vaktsineerimiseks jms, hiljem pole neid teateid enam tulnud.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Feen kirjutas:Ma juba pool aastat üritan sinna Lemmiklooma registrisse koera kanda, aga siiani lood sellised, öeldakse, et asi mujal kui Tallinnas veel ei toimi, pole blankete jne. Seega... kannaks registrisse küll, aga natuke keeruliseks see asi tehtud.

Oot oot. Mina registreerisin mingil kodulehel. pean veits mõtlema, mis lehekülg see oli. Ei olnud seal keerulist mingit j Kilulinna elanik ei pidanud ka olema. Ei mäleta nüüd ainult, kas mingi smsi pidin ka saatma või ei. Igatahes üle 5 minuti see aega ei võtnud
Kasutaja avatar
Lohemoor
Postitusi: 22
Liitunud: E Juun 18, 2007 5:52 pm

Postitus Postitas Lohemoor »

Feen kirjutas:Ma juba pool aastat üritan sinna Lemmiklooma registrisse koera kanda, aga siiani lood sellised, öeldakse, et asi mujal kui Tallinnas veel ei toimi, pole blankete jne. Seega... kannaks registrisse küll, aga natuke keeruliseks see asi tehtud.
Kiipida saab edukalt ilma registrisse kandmata. Meile satub üsna tihti loomi, kellel kiip on, kuid mujal jälge maas ei ole - asi on poolik. Ainuke sellise kiipimisega kaasnev hüve on, et saad tõestada paberite esitamisel omanikuseisust ja looma vaktsineeritust.

Paraku on registritega asi tõesti veidi nutune - ainuke korralikult toimiv üleRIIGILINE register on eraõiguslik: http://www.lemmikloomaregister.ee ja seega ka tasuline. Õigus sellesse loomi kanda on veterinaaridel.
Lobitööd küll tehakse üleriigilise suunas, aga sellega läheb veel kindlasti aega. Tartus on oma elektrooniline olemas, kuid juurdepääs sinna on vaid linnaametnikel ja varjukal - niiet poolik lahendus. Jahikoer võib, aga ei pruugi LINNAS ära kaduda.

Niiet paraku olen sunnitud kiitma toda Väikeloomaarsti Seltsi registrit, ise selle eest sentigi saamata (ja ma pole ka loomaarst) :) .
Tartus saab Lemmikloomaregistrisse end lasta möllida ka varjupaigas.
urmas
Postitusi: 44
Liitunud: E Okt 01, 2007 8:16 pm

Postitus Postitas urmas »

Minu taks kiibistati ja kanti kohe ka registrisse Tartus R-kliinikus
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Postitus Postitas saa »

Mul üks koer registrisse kantud, aga registri otsingusse numbrit lüües ei leia midagi - seega raha tuulde lastud ilmselt, sest koer registrisse kantud kolm aastat tagasi . :roll:
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Näed siis,mul sama jama.Maksis vist 25 krooni ja enam koera sealt ei leia.Mis mõte on nii neil registritel ja kiipidel.Tuleb panna ikka kaelarihmale telefoninumber või omaniku andmed,siis on mingigi võimalus koera leida.
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Postitus Postitas saa »

Registrisse kandmine läks maksma tol korral 150 krooni .
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

mul läks ka REGISTRISSE KANDMINE maksma üsna palju, võis olla küll 150 eeku. Lõin just numbri http://www.lemmikloomaregister.ee otsingusse ja näe, näitabki mu nime ja telefoninumbrit, küll pole ülejäänud lahtrid omaniku ja koera kohta täidetud ja vaktsineerimist näitab ka ainult esimest...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

saa kirjutas:Mul üks koer registrisse kantud, aga registri otsingusse numbrit lüües ei leia midagi - seega raha tuulde lastud ilmselt, sest koer registrisse kantud kolm aastat tagasi . :roll:


Minu koer kantud Lemmikloomaregistrisse Viljandi Männimäe Loomakliiniku kaudu ja kõik korras, asi toimib, just huvipärast kontrolisin (nimed, telefonid) kõik olemas.
Kas võib äkki olla tegemist kliinikute tegemata tööga, et teie koeri seal pole, küsige järgi.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Ei,150 krooni ta küll ei maksnud.Äkki oli mingi teine register.Vana pea,pagan,ei mäletagi enam.Jama ikkagi.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Pärnus Terveksis koguni 160 eeku maksab teine.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

No pagan. Hakkasin ka siis otsima, et kuhu registrisse mina oma koerad kandsin ja ei leiagi. Sõnumi ma tookord saatsin ja sellega sain siis mingi parooli minu mäletamist mööda ja ei olnud mingit 160 eegu maksmist. Ja nüüd seda ei ülesse ei leia. jaanuaris igatahes regasin ka oma teise koera sinna :roll:
Tundub, et tuleb uued registreerimised teha sinna lemmikloomaregistrisse :?
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

rajaleidja kirjutas:Tundub, et tuleb uued registreerimised teha sinna lemmikloomaregistrisse :?


Minu koer kanti registrisse siis kui kiipi paigaldati, maksin mingi 500.-EEK kokku.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Sellel samusel antud kodulehel kirjas, et palju regamine neil maksab.

Tingimused
Lemmikloomade Identifitseerimise andmebaasi lemmikloomaregister.ee üldtingimused
7. Lemmiklooma registreerimise tasu on 177 eesti krooni ühe looma kohta.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta