Jahivõimalused 2008

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Jahivõimalused 2008

Postitus Postitas baddmann »

Kuna pardijahi avapaugud kohe-kohe kõlamas, siis siin nüüd ka 2008. a kohta omaette teema, kus linnukoerte omanikud saaksid anda ja leida informatsiooni jahivõimaluste kohta. Paluks kindlasti märkida, mis tõugu koeraga tegemist, kas jahikoerapass on olemas ja millises Eesti otsas ise asute ehk kuidas on lood transpordiga. Samuti jahimeeste poole pealt paluks märku anda, kes asjast huvitatud, et koeraomanikud teaksid kellele privaatsõnumeid jms saata.

BM
Kasutaja avatar
Reeli
Postitusi: 9
Liitunud: N Sept 07, 2006 8:05 am

Re: Jahivõimalused 2008

Postitus Postitas Reeli »

Pakun linnujahile abiks 2,5-aastast isast labradori retriiverit. Jahipass olemas ning vajalik koolitus nii koerajuhil kui ka koeral läbitud. Suudab kannatlikult paigal püsida ning toob linnud nii maalt kui veest. Päris jahi kogemust veel ei ole.
Asume Harjumaal ning oleme nõus ise kohale tulema. Sobib nii nädalavahetus kui ka nädala sees.
Kasutaja avatar
Tiiu
Postitusi: 2
Liitunud: T Jaan 29, 2008 8:19 pm

Re: Jahivõimalused 2008

Postitus Postitas Tiiu »

Pakun 2 a emast, kuldset retriiverit lindu leidma/tooma. Valmis sõitma koos perenaisega, kuhu kutsutakse.
Olemas jahipass. Koer noor, aga lindu toonud ja hull vettetormaja. Tööd ainult napib, kuna peres pole jahimeest :( Seega vajame kogemusi ja linde harjutamiseks:)
Elame Viljandimaal:)
Mida rohkem ma inimesi tundma õpin, seda enam meeldivad mulle mu koerad:)
Vasta