Väikekiskjad

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas kakuke »

Jajah, nii on see mandril, saares jäi endal mulje, et need pea iga teise maja alla pesa rajanud.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Juba aastaid on kära,et Saaremaal mägrad kõik õõnsaks uuristanud!Loomulikult tuleb ka neile jahti pidada.Väärt pildid ka.Nahad on vaibaks väga ilusad.
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas valgeronk »

Ei kõlba mägranahk õieti ei millekski,kõigevähem vaibaks.Aastaid tagasi lasin mõned parkida,koguvad kusagil pööningul tolmu.Liha aga proovin sõbra abiga kindlasti,sõber tõeline kokkaja.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Mis jutt see on?Ega ma põrandale ei mõelnud vaibaks!Kui on korralikult võetud ja parkal ka oma tööd oskab,siis on väga ilus nahk.
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas skog »

Siin ühes teises teemas (kitsede käsi) käsitleti hulkuvate koerte teemat. Toon ka siia selle korraks sisse. Minu arvamus on, et kord on selle koha pealt väga käest ära. Ma ei saa küll 100% kindel olla, et selle kasti just koer lahti muukis(pilti ju pole), kuid pidevad koerajärjed sealkandis ja samuti pidevalt kaduvad kitsed on märk. Ega siin ilmselt muud lahendust pole kui kastid kõrgemale puu otsa riputada.
Manused
DSC_0052.jpg
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas hundikütt »

Selliste sigadustega saavad ka kährad väga hästi hakkama.Mul ka paar kasti,mis natuke madalale saanud,on kährad sedasi lahti rebinud.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Ahto Kattai »

valgeronk kirjutas:Liha aga proovin sõbra abiga kindlasti,sõber tõeline kokkaja.

Lihtsalt huvi pärast küsin ,mis paneb inimest koera liha sööma ja tervisega riskima?
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas valgeronk »

Mäger sööb sama jama mida metssigagi,põhiliselt taimetoiduline(metssiga ja mäger söövad mõlemad raipeid) Üks tuttav ütles:Ma äi söö sialiha,sest siga sööb sitta.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Ärge nüüd kuulsat kärplast koeraks ka tehke.Mäger sööb tigusid,vihmausse,linnumune,tammetõrusid,vilja,närilisi ja võimalusel ka raibet.Metssiga ja karu on suht samasuguse toitumusega.Ma ise pole mäkra söönud,aga plaan mõni urust välja koukida küll.
aberukk
Postitusi: 97
Liitunud: P Dets 18, 2011 2:26 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas aberukk »

Pole ka ise mägra liha proovinud aga tuttaval mingi kuu aega tagasi ristusid teed antud isendiga ja kiitis et väga hea liha pidi olema aga eks ta ole ka kogenud kokkaja.Meie kandis suht haruldane loom.(mere ääres madal maa ja elamiseks sobivaid paiku vähe)
Kasutaja avatar
rartzik
Postitusi: 94
Liitunud: N Okt 31, 2013 9:54 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas rartzik »

Vahelduseks mägra teemale siis nugist ka. See siis minu elu esimene :) 2 päeva oli kast üleval ja käes ta oligi.. suhteliselt noor loom.
Manused
nuks.jpg
maido
Postitusi: 66
Liitunud: T Veebr 26, 2013 8:45 am

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas maido »

No õnne ja loodame et peagi tuleb lisa (y)
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Jõuludeks ikka lasite rauad kinni? :D Häid pühi!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Mul lasi vana isane saarmas ainsa kraavis oleva coni kinni! (b) Tõin koos rauaga koju.
Häid pühi!
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas karet. »

koos nugisega on kinni.häid jõule (b)
Vasta