Kõrgessaare jahtkond

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Kasutaja avatar
Jahimehe naisuke
Postitusi: 50
Liitunud: R Dets 03, 2004 12:23 pm

Postitus Postitas Jahimehe naisuke »

Isand Joosep Käba, miks NII isiklikult ja valuliselt??

Kusjuures teemaalgataja reageering oli äärmiselt asjalik ja üldiselt võeti ju ettepanekuid avasüli vastu.

Leian, et jahiseltsi avalik kodulehekülg on ka üks võimalustest jahimeeste renomeed avalikkuse silmis pisutki parandada. "Hardcore" pildid mainet EI PARANDA :idea: . Kütitud loomad jahiseltskonna grupipildil või kütiga pildil pole hardcore. Küll aga lähivaated surnud verisest loomast ja nülitud peadest (kusjuures sedasama leidsid ka eelpoolkirjutanud jahimehed). Rippuva ja nülitud lihakeha ollakse ilmselt harjutud nägema..

Ahajaa, Tiit, juurde võiks lisada selliseid pilte, kus näha söödamajad, soolakud ja muu selline positiivne pool. Kas piltidele pealkirju juba nuputate?

Ja veelkord - küsiti ju, mis võiks paremaks teha, millised on arvamused - polnud öeldud, et palun ainult MEESTE KIITVAD hinnanguid. :roll: - daah!
Teoorias tugev ;)
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kuna tegemist ka jahituristidele teenuse pakkumisega,siis see "kaardid" ja "asukoht" võiks natuke paremini läbi mõeldud olla.Mina ei saanudki selget sotti,kuhu tulema peaks.Jahipiirkonna leidsin ülesse,aga kuidas ma jahimajakesse saan,seda mitte.
Ja kui tegu juba turismiga,siis tulevikus peaks lehe kindlasti võõrkeeltesse tõlkima.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ei saa mina ka sellest Joosepi mürgisest jutust aru. Räägiks siis tiba sellest nn. hardcore asjast millest jahimehe naisuke on niigi väga hästi kirjutanud. Näiteks lasin eile rebase. Väga hea hiilimine, hea lask, loom kukkus kohe jala pealt. Mul muidugi tuju laes ja vaja pilti teha, jaht ju õnnestus. Oh häda, kuul oli läinud diagonaalis eemalduvast loomast kuskilt kukla juurest sisse ja täpselt otsaeest välja. Terve pea verine ja silmad mitu cm punnis peast väljas. Kui nüüd oleks teinud lähivõtte sellest peast, oleks see olnud hardcore. Mis aga tegin mina. Võtsin rebase jalgupidi kinni ja pistsin peadpidi lumme ja punasest sai valge. Tulemus mille feen jäädvustas, rahuldab mind ka täna. Igaüks võib ise hinnata tulemit. http://www.pilt.ee/photo/732461/17691473/ Kui selle pildi alt autori pilte vaatad siis saad aru millest jutt, hardcore sealt naljalt ei leia.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Re: Kõrgessaare jahtkond

Postitus Postitas vkx »

Tulles tagasi aga teema juurde, siis igati kena jahimajake (y) . Vigadest kodulehel mainiks ehk sama, mis juba öeldud, et navigeerimine natuke ebamugav. Menüü riba võiks kuskile alles jääda pilte vaadates ja see piltide suurus/paigutus ka ei ole just kõige mugavam ehk. Aga muidu igati tore.
Ja kakukese rebane ka väga kena vaadata piltide päält. :)
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Re: Kõrgessaare jahtkond

Postitus Postitas tiit0001 »

jorr kirjutas:Omal oleks kõrvale panna vagun, mis just jahi jaoks, mitte pidude panemiseks või turismiäriks.Aga meie ka vaesemat sorti tavajahimehed ja vaesus on ju nüüd ikka häbiasi küll.Luksusega vaielda nagu ei sobi.

Mis sa tõesti arvad et meil on ainult jõukad jahimehed :x , me oleme ka tavalised jahimehed, aga lihtsalt taibukust peab olema et selline maja valmis ehitada, suurulukite load on oksjonitega, millega teenib raha, esitasime taotluse eurotoetuse saamiseks, ega hiiumaa jahimehed ei ole sellepärast kohe rikkad kui nad leiavad võimaluse raha saamiseks, selle pirina asemel võiksid ise mõelda, mida te saaksite enda jahtkonnas ära teha :o
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

Mart kirjutas:Kuna tegemist ka jahituristidele teenuse pakkumisega,siis see "kaardid" ja "asukoht" võiks natuke paremini läbi mõeldud olla.Mina ei saanudki selget sotti,kuhu tulema peaks.Jahipiirkonna leidsin ülesse,aga kuidas ma jahimajakesse saan,seda mitte.
Ja kui tegu juba turismiga,siis tulevikus peaks lehe kindlasti võõrkeeltesse tõlkima.

See koduleht on lastud teha suhteliselt väikese summaga, kuna meil ei ole seda raha ka nii palju et lasta teha 100% läbi mõeldud ja tipptasemel, mitme keelega koduleht :( Muidu mõtted head ja mine tea, võibolla tulevikus saab midagi muuta ka :roll:
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

tiit0001 kirjutas:See koduleht on lastud teha suhteliselt väikese summaga...


Huhh.....kergendus. Selliseid lehti tehakse tavaliselt ise kodus põlve otsas ja täiesti ilma rahata, nii et ärge selle eest juurde küll makske väga palju. Välimusel pole viga ja varasemad arvajad on juba välja toonud, mis häirib (osade piltide suurus eelkõige minu jaoks).

BM
ULV

Postitus Postitas ULV »

Igati tore jahimaja teil ja ka tore lehekülg (no ainult jah see piltide formaat 9
Aga ka selline küsimus, et kas jahimaja teil selle jaoks et turismijahti pidada või peate turismijahti selleks, et maja üleval pidada ?
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

Täpsustan meie turismijahti, turismijaht ei ole seotud jahimaja üleval pidamisega, jahimaja kulud ei ole suured, kui teda ei kasutata, kui maja renditakse välja, siis katavad rentimise maksud kulud, ma ei olnud enne selles suhtes väga informeeritud, uurisin ja täpsustasin asja...Loodan, et kes siin enne küsisid ja millele ma vastasin teisti, annavad selel vea andeks :(
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Jahimaja teemal komm, see suht selline jahimaja, mille olemasolu väga tore. Kuna ise ka hoian vaikselt silmada antud teemal lahti (tahaks ju kunagi ka), siis siit kohe hea ideid napsata. Leha olemasolu ka igati mõistlik, eriti kui on mida näidata ning infot jagada.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Sattusin täna juhuslikult sellele kodulehele ja tuleks mainida, et asi areneb jõudsalt positiivses suunas.
Kivi kotti tegijatele!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mida sa nagu silmas pidasid,kõik millele tähelepanu sai juhitud ju endist viisi.
Mind häirib kõige rohkem,et ma ei oska kohale tulla ja albumist ei saa välja.
See albumi asi on selline tüüpiline ,nagu meilgi siin.Mina lahendasin asja sedasi,et album avaneb lihtsalt uues aknas ja inimene kasutamisega hakkama ei saa, kui ükskord hing täis saab,siis virutab lihtsalt akna kinni ja põhi leht jääb avatuks.
Andke jahimehel ette näiteks kas või jahimaja kordinaadid,inime kes tuleb ,tal on GPS taskus ja ta seikleb meelsamini mööda Hiiumaad ringi,kui helistab iga poole tunni tagant ja küsib teed.Mina ei oska küll praegust kaardimaterjali kasutades kohale tulla (prindin kaardid välja ja kasu ei miskit).
Viimati muutis Mart, E Veebr 27, 2006 11:38 pm, muudetud 1 kord kokku.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Sorry, sai jah asjata kiidetud, panin tähele, et nimekirjas nimi paika seatud ja esimesed pildid albumis norm suurusega, edasi aga ei vaadanud. :(
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

Mart kirjutas:Mind häirib kõige rohkem,et ma ei oska kohale tulla ja albumist ei saa välja.
See albumi asi on selline tüüpiline ,nagu meilgi siin.Mina lahendasin asja sedasi,et album avaneb lihtsalt uues aknas ja inimene kasutamisega hakkama ei saa, kui ükskord hing täis saab,siis virutab lihtsalt akna kinni ja põhi leht jääb avatuks.
Andke jahimehel ette näiteks kas või jahimaja kordinaadid,inime kes tuleb ,tal on GPS taskus ja ta seikleb meelsamini mööda Hiiumaad ringi,kui helistab iga poole tunni tagant ja küsib teed.Mina ei oska küll praegust kaardimaterjali kasutades kohale tulla (prindin kaardid välja ja kasu ei miskit).

Üritasin midagi kaartidega ette võtta, vaata üle ja ütle kas on parem, kui sul on kaartide osas mingeid soovitusi, kuidas teha, tahaks teada, praegu tegin endast parima. Koordinaadid saab ka ehk kunagi aga ma ei tea millal, kuna pole endal GPSi et määrata jahimaja koordinaadid. Albumi suhtes on asi selles, et ma ei tegele ise albumite tegemisega ja kuna see kes selle koduka tegi on praegu hõivatud ja tal pole aega teha, ei saa ma midagi albumite suhtes ette võtta, mind ennast häirib ka need albumid, suurus ja see albumist välja saamine. Loodan et tegin ennast piisavalt arusaadavaks.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Geograafiliste koordinaatide osas saab abi ka näiteks Regio teede atlasest, kus on lehekülje servadelt võimalik koordinaadid välja lugeda. Pole muidugi NII täpne, kui GPS-seadmega määrates, aga kohale jõuab igal juhul.

BM
Vasta