Foorumlaste urujaht 2006

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Tänud Jorrile ja Feenile, kes jahi läbiviimisel aitasid ja Patterdale'le, kes jahipraktilise poole pealt asja juhtis.
Feen tegi päevakronoloogiast põhjaliku ülevaate ära, minu poolt siis albumis fotoreportaaž.

http://www.marandi.fie.ee/album/index.p ... 9c27fe4cf2

Kel urujahi kogemusi nappis, siis neile oli jaht igati heaks õppejahiks. Seda enam, et loomad vaktsineeritud ja nüüd tuleb jahimeestel urujaht rohkem luubi alla võtta, kui tahetakse mingitki tasakaalu hoida.
Jälle kord on inimene looduse tegemistele käe vahele pistnud ja sestap peab ta oma seatud tingimusi ka ise kontrollima.
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Jõudsime ilusti koju.Sea passimisest eriti midagi välja ei tulnud, paar tundi ja mehad helistasid, et uurida, kas meile sauna saab.
Üritus oli muidugi super. Tänud Jorrile ja Feenile organiseerimise eest, kogu Gun&Shoti tiimi poolt.
Vadim lubas venelaste Huntclubi foorumisse ka väikse reportaasi kirjutada.
Teel koju helises telefon, üks meie jahimees oli lasknud talle.
Kui loom oli maas, läks auto järgi, tagasitulles tall kadunud. Ma ei julenud midagi lubada, sest ei teadnud kuidas Gutty tervis hommikuks on. Midagi hullu ei olnud, põsk on vähe auklik ja lihased tundusid veits kanged.
Hommikul läksime põllule, kus tall viimati maas oli. Otsisime verejälgi, koer rihmaotsas. Järsku, pööras Gutty metsapoole, kuna me verd maast ei leidnud, lasin koeral vedada pimedalt. 400 m pärast leidsime maast elava talle, kes üritas põgeneda. Lasin Gutty lahti ja ta sai talle kätte. Seejärel lõpetasime talle lõplikult.Põhimõtteliselt jälitas koer 14tundi vana verejälge eksimatult kusjuures verd ei olnud palju.

Ootame kommetaare ja kõikide pidistajate pilte, meie pildid läksid kaduma.
Dog and man are truely partners in the hunt.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

urujaht

Postitus Postitas jorr »

Tere.
Tänud Mart piltide eest,hästi oled võtnud aga kuidas sa mind nii vanaks oled teinud,ma alles kahekümnest üle :D Ise leian,et minu osa oled üle kiitnud,ma ju muud ei teinud kui juhatasin aint urgude juurde aga Patterdale pundi mehed ja koerad tõesti tasemel olid.Ning seltskond oli super.
Viimati muutis jorr, K Nov 29, 2006 1:04 pm, muudetud 1 kord kokku.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Ma unustasin rääkida koera hoolitsemisest, peale jahti. Urust võib saada igast
elanike kaasa. Pesu on küll omal kohal.
Meil saab Gutty peale urujahti lisaks pesemisele veel silmade ja kui vaja, siis haavade puhastamise. See on Gerly rida, mind ligi eriti ei lasta.
Viimati muutis Patterdale, P Nov 26, 2006 11:28 pm, muudetud 1 kord kokku.
Dog and man are truely partners in the hunt.
Kasutaja avatar
guttyitty
Postitusi: 13
Liitunud: E Sept 06, 2004 11:14 am

Postitus Postitas guttyitty »

panen gutty urujahi video üles http://www.zone.ee/priitonet/urujaht.mpg
sellel klipil pole kahjuks muusikat taga, mille ma hiljem juurde monteerisin. Eks hiljem...
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Väga lahe üritus, tänud kõigile osalistele ja jorr'ile sauna ning istumis koha eest. Koer sai esimest korda urus kähriku peal tööd teha ja ise jäin ta tööga väga rahule.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma siinkohas tänaks veelkord Jorri :D Sest minul ei olnud ürituse korraldamisega ka erilist vaeva (kogu aeg oli nii palju tegemist ja jaksu nii vähe, et kohe kurb tunne oli. Jorr aga pakkus välja jahimaa, korraldas selle teema, suhtles maaomanikega (kui uru asukoht seda nõudis), orgunnis kogunemist, hiljem sauna ja olemist. Mina :D... mis mina tegin, kirjutasin vahepeal siis, kiiruga, postitusi, a la - tulge kohale :D (olin jahijuhataja ning õhtuks tegin natukene kitsekest kah). Seega, kas Jorr kandis põhiraskust, või pole selliste ürituste korraldamine üldse eriline vaev. Peaasi, et oleks jahiala kus jahtida ning uluk, keda jahtida.

Seega, vaikselt siin juba mõlgutan teemat, veebruari faasanijaht Taageperas, vol.2. Faasan faasaniks, aga ausalt, seltskonna mõttes on need üritused ALATI tasemel olnud ning Tündre järve ääres on kena olemise koht kah. Oleks ilm selline nagu paari aasta eest. Selle jaoks siis üritus kusagil veebruari keskel v teisel poolel (nii u minu sünnipäeva paiku :)), siis enamasti olnud kuupäevale vastavalt miinust, selge taevas, palju lund jne... valmista või küünlaid.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
BA
Postitusi: 64
Liitunud: E Aug 29, 2005 3:20 pm

Postitus Postitas BA »

Enda pooltki suured tänud korraldajatele ja teistele urujahul viibinutele. Kahjuks ei olnud aega "maksasöömisest" osa võtta, kuid päeva esimese poolega jäin tõsiselt rahule. Isegi nii rahule, et nüüd endalgi kindel plaan väike taks muretseda ja asjaga tõsisemalt tegelema hakata.
Igatahes veel kord SUURED TÄNUD korraldajatele. Lõbusat seltskonda arvesse võttes oleks järgmises foorumlaste jahis ka tulija, kui veidikenegi aega on.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Feen kirjutas:Seega, vaikselt siin juba mõlgutan teemat, veebruari faasanijaht Taageperas, vol.2. Faasan faasaniks, aga ausalt, seltskonna mõttes on need üritused ALATI tasemel olnud ning Tündre järve ääres on kena olemise koht kah


Jaa!!
Mine metsa!! ;)
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

Minulgi ainult positiivsed muljed sellest üritusest ja tänusõnad nii kõigile osalistele, kui ka korraldajatele :) Nüüd siis see asi ka ära proovitud ja lubada võib, et viimaseks see urujaht nüüd küll ei jää :lol:
julged teha, julge ka vastutada...
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

Mina jäin kah üritusega väga rahule,panin osa oma piltidest kah ülesse...

Minu pildid urujahist Pilte on veel, püüan ülejäänud kah ülesse saada pikapeale.
Kasutaja avatar
kranz
Postitusi: 37
Liitunud: T Okt 24, 2006 11:16 pm

Postitus Postitas kranz »

Anti kirjutas:Mina jäin kah üritusega väga rahule,panin osa oma piltidest kah ülesse...

Minu pildid urujahist Pilte on veel, püüan ülejäänud kah ülesse saada pikapeale.


Huvitav asjake kaevaja seljataga rippumas... :)
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Mis seal imelikku tavaline revolver 22lr
Dog and man are truely partners in the hunt.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

urujaht

Postitus Postitas jorr »

Jah Krantz,paistad tähelepanelik poiss olevat,see selline nublakas mis aint koos radariga müügile tuleb ja kasutada saab seda mitut moodi.Kui õieti mäletan,siis sellega saab ka lapsi ja valeraha teha. :D Nii,et kui sul lapsed tegemata siis pead radari kindlasti ära ostma ja mina selle jaoks ta omale tõingi. :shock:Töötab täitsa,aint veidi äkiline tundub.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
kranz
Postitusi: 37
Liitunud: T Okt 24, 2006 11:16 pm

Re: urujaht

Postitus Postitas kranz »

jorr kirjutas:Kui õieti mäletan,siis sellega saab ka lapsi ja valeraha teha. :D Nii,et kui sul lapsed tegemata siis pead radari kindlasti ära ostma ja mina selle jaoks ta omale tõingi. :shock:Töötab täitsa,aint veidi äkiline tundub.


On olemas nii lapsed kui ka samasugune riistapuu - isegi äkilisemgi kui 22LR ;)
Vasta