Metsakaameralt nähtu

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Suletud
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas Metslane »

Kus on, sinna tuleb juurde. Ehk siis taaskord see suur seltskond (>20)!
Aim small, miss small!
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Postitus Postitas kormoran »

Mina saan 20 kokku.
tarmo
Postitusi: 143
Liitunud: N Dets 27, 2007 10:16 pm

Postitus Postitas tarmo »

okaskera kui on sellest pilti siis paluks 01.01 oli 2siga kõhuli söödal nosud kaamera suunas ja teised nende taga ootamas,pilt sobiks hästi ka kalendrisse.TÄNUD
okaskera
Postitusi: 35
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:45 pm

Postitus Postitas okaskera »

tarmo kirjutas:okaskera kui on sellest pilti siis paluks 01.01 oli 2siga kõhuli söödal nosud kaamera suunas ja teised nende taga ootamas,pilt sobiks hästi ka kalendrisse.TÄNUD


kell 1.00
Pilt
vana siga
Postitusi: 13
Liitunud: E Jaan 28, 2008 9:41 pm

Postitus Postitas vana siga »

:lol: Söödal kindlasti 25 looma: 2 suurt ja ülejäänud põrsad. Vahepeal saalis ka 1 kährik närviliselt mändide taga. :A
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

praegu 18 ja järjest suureneb...just nüüd juba 19 :lol:
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

okaskera kirjutas:
robi1 kirjutas:Kas keegi siis öösel 2 karu tõesti ei näind? :shock: :shock: :shock:


natuke muinasjutu moodi tundub aga kui kellaajast räägid, võin üle vaadata :)
Sorry vist valehäire.Üks sõbere ütles mulle et kuskil poole nelja ajal olid 2 suurt karu peal old,aga ilmselt ta nägi seda unes,oli ööseks läpaka enda kõrvale lahti jätt,uni ja reaalsus kippusid segunema..... :oops: :oops: :oops:
metsas käi tasa tasa.....
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Minu silm näeb pildil kolme suurt siga ja ülejäänud on jah põssamoodi.
Vaadata ju võib aga ise olen pukist nii kolmkümment siga korraga söödal kokku lugenud ja põnevust oli rohkem,sest loom liikus ringi,mitte aint ei matsutanud.Üks emis tuli nina püsti päris puki juurte,samal ajal olid põssad ilusti rivis nagu noorsõdurid, eemal,nina sabas.Vahepeal läks püss täitsa meelest ja kui külm näpistama tikkus,võtsin loal oleva looma maha,ning plats puhas ja sain koju tulla.
Imelik,et kitsed söödaplatsi avastanud ei ole, või ei taha naad(kitsed) sellise sooja talvega lisasööta ültse.Sigutikk aga nuumab nagu jaksab,kährik ka ja isegi kärnas rebane vist oli.Sellist söödaplatsilugu tuleks loomakaitsjatele näidata ja kas või plakati peale panna,tõstab seda "jahimeeste mainet".Ma millegipärast arvan,et okaskera ikka jahivigureid ka teeb,või eksin?
noorus on ilus aeg
tarmo
Postitusi: 143
Liitunud: N Dets 27, 2007 10:16 pm

Postitus Postitas tarmo »

olen seda isegi mõelnud miks kitse liikumas pole ,kuulda oli et läbi on kaamera eest käinud ja isegi põder. Söövad kitsed meil küll ,aga huvitav et see nädal käivad söödal harvem.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Ise olen täheldanud, et lund pole ja miinuseid, siis kitsed ei pea küll söödast lugu vähemalt minu sõime juures ei käi söömas. Ma ei räägi hetkel heinast ja vihtadest, vaid hunnik porgandeid ja kartuleid. Samas, kui lumi tuleb ja miinused ka, siis on kohe söödal. Okaskera peaks olema tubli loodusfotograaf mitte jahimees, aga vb eksin jahimehe kohapealt. :wink:
tarmo
Postitusi: 143
Liitunud: N Dets 27, 2007 10:16 pm

Postitus Postitas tarmo »

ja seda tõesti et kartul ei lähe ,õun aga küll ja selline segu nisu,maisijahu,kaer,ernes.(sai juba sügis segatud ja ootama kõva talve) aga küll need kitsed ka kaameraette ilmuks kui oleks seda tugevat miinust
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Kuna ma Okaskera vahepeal trehvanud nägema, siis suht kindlalt on ta jahimees :D (eks see nii on, et üks jaht nõuab teiselt lõivu). Lisaks, seal kandis ei pidavat niisama ka kitsi olema eriti.

Ja, see on ige, et hetkel kits söödal ei käi. Porgandist, mulle tundub, loomad suurt ei hooli... enne söövad sead nt apelsini kui porgandit (kindlalt kontrollitud). Aga isegi vilja ei käi söömas ning meil mõni mees veendunud, et kõik kitsed maha tapetud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Postitus Postitas kormoran »

Tundub, et kotka söögilaua ehitamine kandis vilja.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Kolmapäev, 15.54 oleks nagu kanakull sellel merikotka toidulaual. Hektkel enamasti küljega, aga sellise mulje jätab.

15.56 on ta kadunud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
vana siga
Postitusi: 13
Liitunud: E Jaan 28, 2008 9:41 pm

Postitus Postitas vana siga »

:roll: Freen, kust pärineb Sinu info, et siinkandis metskitsi vähe?
Sel jahihooajal küttisime 50 looma ja seda polegi nii vähe. Lisaks on Tallinna ja Viljandi maanteel kokkupõrgetes autoga hukkunud üle 20 looma. Need on juhud, millest on teda antud. Tegelikult on see arv isegi suurem. :( :(
Suletud