Metsakaameralt nähtu

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Suletud
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Eks tema info pärine üle selle samuse maantee, mida mainid. Ja osaliselt söödate ka tema sigu. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Mitte teie maadel, vaid seal söödal käivat neid vähe :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Kindlasti on see arv suurem,sest midagi võttis ka salakütt ja alles neid on omajagu.Jah, Tallinna maantee,see korjab ikka aastaläbi kitsi vähemaks.Rahinge ümbruse põldudel oli lumega õhtutel ikka kitsekujusid näha ja emajõe äärsetel põldudel neid liikus.Kuigi pole ise Tähtvere kandi jahimees aga tihti sealkandis kooserdan(sõber elab).
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

tarmo kirjutas:ja seda tõesti et kartul ei lähe ,õun aga küll ja selline segu nisu,maisijahu,kaer,ernes.(sai juba sügis segatud ja ootama kõva talve) aga küll need kitsed ka kaameraette ilmuks kui oleks seda tugevat miinust
Oi, kuidas eelmine talv läksid vanad kartulid, mingi naaber oli metsaäärde viinud suure hunniku neid ja kitsed olid seal hommikust õhtuni peal, siis oli ka paks lumi ning miinuseid -10 ja üle. Üldiselt ka nisu on jäänud puutumata ja õunad, kui pole lund ja rohelist mujalt igalt poolt leiab. Muidu liigub kitsi küll mu sööda kandis, vähemalt jälgede järgi.
tarmo
Postitusi: 143
Liitunud: N Dets 27, 2007 10:16 pm

Postitus Postitas tarmo »

Olgerd olen sinuga täiesti nõus,eelmine talv andis naabrimees mulle üle eelmise talve kartuli-käsnad ja lõksid needki.
tarmo
Postitusi: 143
Liitunud: N Dets 27, 2007 10:16 pm

Postitus Postitas tarmo »

eelmine talv panid kidsed rullsilo olid ka samamoodi nagu Olgerdi kitsed hommikust õhtuni peal.
okaskera
Postitusi: 35
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:45 pm

Postitus Postitas okaskera »

Feen kirjutas:Kolmapäev, 15.54 oleks nagu kanakull sellel merikotka toidulaual. Hektkel enamasti küljega, aga sellise mulje jätab.

15.56 on ta kadunud.


hiireviu oli seal söömas
seda pilti eriti lõigata ei kannata ja linnuke suht väike nii kaugelt.
liikuvast pildist oli paremini aru saada, kellega tegu.
Pilt
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Oli jah hiirekas. Ise ka korra mõtlesin, et ehk on, aga magasin maha igasuguse liikumise (esmamulje, kas on kanakull või hiiekas, postitus siia ja läinud ta oligi). Seega, minu silmade ees esimene röövik, aga ega ma palju just päeval näinud pole. Kui esimene röövik kohal, eks neid tule veel. Kui pildid kenasti üles saavad, siis abiks määramisel.

Ps. konnakotkast tahaks kevadel näha :D koprajahis ja sügisel pardijahis nähtud küll, loorkulle ka, merikotkast niisamagi, samas, sigu ju ka nähtud, aga kaamera taga vaatlemise teema miskit muud. Vast saavad pildidki üles.

Ps, jiirekast oli paar paremat kaadridki, kus tekkis mõte, et äkki hiirekas, ehk mõni pilt lennust samuti (ei tabanud hetke vaadata).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Postitus Postitas kormoran »

7.-ne. kari peal.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Postitus Postitas duma »

krt ilus vaadata kohe 24 pealist karja kui neid rohkem ple 23:40 peal juba.. hilja tulevad välja, peab hakkama ka kauem passima
duo on parem
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Hilja jah tulevad,tea,kas käivad kaugel magamas?Minu vaatamise järgi tundub,et on kaks karja koos,või siis ühe karja emistest kasvanud kari.Emised on ettevaatlikumad ka,hoiavad rohkem äärealale,küllap on püssiga tuttavad.
noorus on ilus aeg
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Postitus Postitas skog »

Täna tüübid ikka eriti varajased. 7 tk peal
vana siga
Postitusi: 13
Liitunud: E Jaan 28, 2008 9:41 pm

Postitus Postitas vana siga »

:roll: Seitsmene punt sigu on kohalikud, magamiskoht u. 600 m. kaugusel rabamännikus. Esialgsetel luureandmetel tuleb suurem kari söödale u. 2-2,5 km. kauguselt luhast. Neil seal ka teine söödakoht. :lol:
tarmo
Postitusi: 143
Liitunud: N Dets 27, 2007 10:16 pm

Postitus Postitas tarmo »

Varajane on ka suurem kari kell 22.10
okaskera
Postitusi: 35
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:45 pm

Postitus Postitas okaskera »

Täna õhtul päris huvitav vaadata, 1 kuldihakatis terroriseerib karja :D
Suletud