16.-17.veebruar. Foorumlaste faasanijaht vol.3

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

kui tahta koeraga jahti teha, siis aega vaid 15. märtsini.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Mulle istub kevadel just see kopra varitsus.Asi ehk selles,et ma laisavõitu ja koeraga koprajaht tahab ikka tublit ähkimist.Aga kevadine vaikne õhtu,enne päikese loojumist,nepp lendab,part lendab ja mulistab kraavis ning lõpuks ka koprapoiss pistab nina välja(hämarikus),no mis sa patune hing veel paremat saad.
noorus on ilus aeg
uralets
Postitusi: 60
Liitunud: R Okt 13, 2006 10:49 pm

Postitus Postitas uralets »

Tere kõigile!Emotsioonid on siiamani üleval üldiselt jäime kõigiga väga rahule!Riputan esimese osa fotodest üles,sest pooled pildid album.ee millegipärast ei salvestunud.Homme proovin uuesti.Seni las teie uudishimu kasvab. :lol: http://www.album.ee/album/30019524/50096581
sulgpall on parem kui keks
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

No vot, ja tulebki 10 laskekohta täis, nüüd pildimaterjali ka metsa vahelt, kuhu ma ise ühe koha kaotasin.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Siinne jahieeskiri kaotas oma kehtivuse küll 19.10.2007,aga ütleb siiski,et koeraga võib kobrast jahtida 15.aprillini.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Tänud poisid(Uralets ja Feen),sain minagi kuigipalju jahist osa,kuid vedelesin ilusa jahipäeva kodus.Pilte vaadates kiskus sõrm kohe mitmes kohas krampi,isegi lendava faasanikuke tabamine ilusti peal.Jah,see jahiosa oli korralik tõesti.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Sooviku, see on kopra eluspüügiks, aga põhimõtteliselt jah, kes keelab eluspüüki teha :) Koerad olemas (kuigi minu aff ei taha jahedasse vette ja mutta ronida, üldse veepõlgur), Kakukesele tänud, nüüd kahvarõngad olemas, Karvaselt sain ammu võrgu (mille abil päris mitu urust lendavat rebast püütud). Kongitsad jms olemas... minu poolt pole muud kui tuleb tegutseda.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

( 18 ) Koprale võib pidada jahti mõrraga, piirdevõrguga, püünisrauaga või taksi või terjeriga 1. augustist 15. märtsini. Koprale võib pidada jahti jahikoeraga 1. oktoobrist 28. veebruarini. Koprale võib pidada varitsus- või hiilimisjahti või looma välja püüda taksi või terjerit kasutades 1. augustist 15. aprillini. Koprajaht on lubatud aastaringselt kopra tekitatud korduvate kahjustuste korral, varitsus- või hiilimisjahina või looma püügina taksi või terjerit kasutades maakonna keskkonnateenistuse loal.


Ei ole eluspüük. JE § 1 sätestab jahipidamise ajad ja viisid, mõistet "eluspüük" seal ei kasutata. Looma välja püüdmine tähistab ikkagi seda, et loom saadakse kätte ja teda võib ka surmata.

BM
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

vat, ma võtsin ka seaduse just lahti ning jõudsin samale järeldusele. Paar päeva tagasi viskasin kiiruga pilgu peale, ja siis jäi mulje, et tegemist püügiviisi erinevusega, mitte koerte erinevusega. Aga seda enam :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
uralets
Postitusi: 60
Liitunud: R Okt 13, 2006 10:49 pm

Postitus Postitas uralets »

Kallid jahikaaslased! VEEL PILTE: http://www.album.ee/album/30019524/50096668
sulgpall on parem kui keks
uralets
Postitusi: 60
Liitunud: R Okt 13, 2006 10:49 pm

Postitus Postitas uralets »

Millegipärast "mingisuguse nipiga" mõlemal korral tuli kõige viimane pilt kõige esimeseks.Et võib jääda mulje,et faasanijaht algas peoga :roll:
sulgpall on parem kui keks
uralets
Postitusi: 60
Liitunud: R Okt 13, 2006 10:49 pm

Postitus Postitas uralets »

Tere jälle!Korduvalt neid pilte vaadates,avastasin,et need pildid on tõelised pärlid:2865;3030;3072;3123.Mis Teie arvate,jahikaaslased?
sulgpall on parem kui keks
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Mulle ka tundub,et siin on neid pärleid küllaga.Näiteks faasanijahist võiks siin terve kalendri ilusti kokku panna ja jääks veel ülegi.Kõike on,algust, jahti ja pidu.Ise arvan aint,et puuduks nagu kohalesaabumine ja lahkumine.
noorus on ilus aeg
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: 16.-17.veebruar. Foorumlaste faasanijaht vol.3

Postitus Postitas aivar00 »

Tea kas faasanijaht vol. 4 ka tuleb? Kuidagi soiku asi jäänud. Jutt küll oli, et Kalev lõpetab selle faasanivärgi ära, kuid seda ta pidi igal aastal lubama. Äkki lähema kandi mehed oskavad kommenteerida.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: 16.-17.veebruar. Foorumlaste faasanijaht vol.3

Postitus Postitas Feen »

Linnud oleks pidanud ammu ära tellima, oli isegi võimalus, kuid mõttesse jäi kusagil hoopis seajahti teha. Hetkel selline faasianijahi meelsus omalgi, hea meelega laseks mõne.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta